Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Envanter ve skil sıfırlama nasıl oluyor ?
#1
Herkese günaydın arkadaşlar bir sorum olacaktı envanteri büyütme nasil oluyor kesfederken 60 yer var yetmiyor çünkü ve skil sıfırlama nasıl oluyor acaba ?
#2
Her ittifakin ilk haritasında (başlangıç haritası değil) Pack Merchant diye bir eleman .Ebonheart için Davon's Watch'da . Diğerlerini bilmiyorum . Bu eleman sana para karşılığı çanta genişletme hizmeti veriyor . Her seferinde 10 çanta slotu veriyor ve her seferinde daha çok para istiyor .

Skill sıfırlama da yine her ittifakın ana şehrinde (ikinci haritadaki büyük şehir) oluyor . Ebonheart için Deshaan haritasında Mournhold mesela . 3 tane Shrine olur yanyana . Biri skill sıfırlamak için , biri stat sıfırlamak için , biri de evlenmek için . Skill sıfırlama ile konuştuğunda sana soruyor bütün skilleri sıfırlamak mı istiyorsun yoksa sadece morphları mı sileyim diye . Mesela Puncture skillini Pierce Armor yaptın diyelim ama öbürünü istiyorsun . O zaman hepsini silmeye gerek yok . Sadece morphları silmen yeterli . Harcadığın skill puanına göre para ister . 300 küsür puan harcamışsan 15k+ istiyor diye biliyorum . Dediğime dikkat yalnız , harcadığın puana göre , sahip olduğun puana göre değil . Eğer yanlışlıkla istemediğin bir yere harcadıysan puanını sıfırladıktan sonra , puan vermeye devam etme . Tekrar sıfırla , geri kalan puanlarını harcamadığın için daha az para isteyecektir .
#3
Bilgilendirme için teşekkürler  Smile
#4
http://www.elderscrollsturk.com/konu-ski...lemek.html