Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

ESO için İngilizce önemli mi ?
#1
İyi günler mmorpg oyunları çok severim elder scrolls dünyasını da çok severim yani ESO tam benlik fakat ingilizcem hiç iyi değil sizce oyunu oynamalı mıyım ?
#2
Benim İngilizcem çok berbat. Yani cidden yok denecek kadar. Kendime güvenemediğim için almadım. Eğer güvenmiyorsan kendine alma. Parana yazık olur.
#3
benim de ingilizce vasat işte ama oynamakta istiyorum karar veremedim hala
#4
Youtube'dan oyuna ilk defa başlayan birisinin gameplay videolarını izle. Oynayan adamla birlikte oyunu takip etmeye çalış, bakalım bir şeyler anlayabilecek misin? Belki karar vermene yardımcı olur. Kanal yabancı olsun ama Türk kanalından izlersen bir anlamı olmaz. Cheesy
#5
(10.09.2016, Saat: 02:41)bhdr28 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günler mmorpg oyunları çok severim elder scrolls dünyasını da çok severim yani ESO tam benlik fakat ingilizcem hiç iyi değil sizce oyunu oynamalı mıyım ?

Oyun sana görev yerlerini bulman için yardım ediyor ama konuları anlamadan zevk alır mısın bilemiyorum. Skillerini geliştirirken ne işe yaradıklarını anlamak için kelimelerin anlamlarına bakman gerekebilir. Kısaca zorlanırsın ve biraz zevksiz olur ama oynarsın bana göre.
#6
Oyunda çok fazla diyalog var, görevleri yaparken konuyu anlamadığın zaman alabileceğin haz düşebilir.
#7
ben oyunlarda özellikle senaryoyu,görevelri ve diyalogları çok önemserim ama yinede şansımı deneyeceğim gibi
#8
Oyunun boyutu ve fiyatı fazla deneyeyim seversem oynarım gibi bir şey yapmanı tavsiye etmem.
#9
Oyunu anlarsın gorevleride yaparsın basit bir İngilizce ile ama oyunu tam anlamıyla anlayıp daha fazla zevk almak istersen iyi İngilizce lazım