Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

ESO Nasıl satın alabilirim?
#1
Eso almak istiyorum ama bir sürü dlc, eso plus ve steam satışı falan derken baya kafam karıştı. Anladığım kadarıyla eso plus alsam diyelim aylık 10 euro bana oyun ve tüm dlc'ler gelicek ama tamriel ve morrowind hariç onlar eksik kalsın şimdilik sıkıntı değil kendi sitesinden satın alma bölümüne geldiğim zaman eso plus için ''YOU DO NOT QUALIFY FOR THIS PRODUCT'' diyor kısacası eso'ya başlamam için en uygun nerden alabilirim nasıl alabilirim, acil yardım ederseneriz sevinirim bir an önce almak istiyorum teşekkürler ^^
#2
Sen oyuna sahip olmadan ''Premium'' almaya çalışmışsın . O yüzden öyle bir hata veriyor . Önce oyunu bir satın alman gerek . Oyunu nereden alacağın konusunda tavsiye vermek istemiyorum çünkü geçenlerde ikincil sitelerden yapılan ESO Plus satışlarını kaldırdılar . Oyunun kendisini hala satan siteler var ama ne kadar sağlıklı bilmiyorum . Bilen arkadaşlar varsa bir yazıversin .

Neyse , Steam'den alacaksan oyunu , al ama sakın Steam'den indirme . Steam'in sana verdiği key kodunu kullanarak oyun üyeliğini aktifleştirdikten sonra oyunun sitesinden oyunu indirmen en sağlıklısı .

Benim bu konularda çok bilgim yok açıkçası . Kendi sitesinden aldım ben , o yüzden ikincil sitelerle hiç alakam olmadı . Hiçbir sıkıntı da çekmedim şu ana kadar . Sıkıntı olsa bile ikincil sitelerle değil , direk Zenimax ile muhatap olursun .
[+] LiofaTR isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#3
(09.02.2017, Saat: 20:58)LiofaTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sen oyuna sahip olmadan ''Premium'' almaya çalışmışsın . O yüzden öyle bir hata veriyor . Önce oyunu bir satın alman gerek . Oyunu nereden alacağın konusunda tavsiye vermek istemiyorum çünkü geçenlerde ikincil sitelerden yapılan ESO Plus satışlarını kaldırdılar . Oyunun kendisini hala satan siteler var ama ne kadar sağlıklı bilmiyorum . Bilen arkadaşlar varsa bir yazıversin .

Neyse , Steam'den alacaksan oyunu , al ama sakın Steam'den indirme . Steam'in sana verdiği key kodunu kullanarak oyun üyeliğini aktifleştirdikten sonra oyunun sitesinden oyunu indirmen en sağlıklısı .

Benim bu konularda çok bilgim yok açıkçası . Kendi sitesinden aldım ben , o yüzden ikincil sitelerle hiç alakam olmadı . Hiçbir sıkıntı da çekmedim şu ana kadar . Sıkıntı olsa bile ikincil sitelerle değil , direk Zenimax ile muhatap olursun .
Öncelikle bu kadar hızlı cevapladığın için çok teşekkür ederim, Steam'de gold edition var suan indirimde hatta onu satın almam yeterli heralde. peki gold edition'nı satın aldıktan sonra birde eso plus alsam bu morrowind ve tamriel'de içinde olucak mı çünkü anladığım kadarıyla gold edition'da diğer dlc'ler zaten var. Yoksa hiç eso plus a bulaşmadan diğer dlc'leri ayrı almam daha mı sağlıklı olur
#4
(09.02.2017, Saat: 21:07)reikon9 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle bu kadar hızlı cevapladığın için çok teşekkür ederim, Steam'de gold edition var suan indirimde hatta onu satın almam yeterli heralde. peki gold edition'nı satın aldıktan sonra birde eso plus alsam bu morrowind ve tamriel'de içinde olucak mı çünkü anladığım kadarıyla gold edition'da diğer dlc'ler zaten var. Yoksa hiç eso plus a bulaşmadan diğer dlc'leri ayrı almam daha mı sağlıklı olur

Şöyle söyleyeyim . Gold Edition alırsan 4 DLC kalıcı olarak senin oluyor . ESO Plus alırsan da Plus aktif olduğu sürece hepsi senin oluyor . Morrowind ESO Plus üyelerine gelmeyecek ayrı bir expansion olduğu için . ESO Plus'ın en büyük yararı craft çantası olması . O da şu işe yarıyor . Topladığın craft itemları çantanda yer kaplamıyor . Ne kadar kullanışlı bir şey olduğunu anlatamam açıkçası . ANCAK , oyuna yeni başladıysan , ESO Plus'a ihtiyacın yok . Benim craft çantamda belki 2000 slot yer kaplayacak kadar item vardır . Sen oyunu 2 hafta oynadıktan sonra 100 slotu zar zor doldurursun . Yapacak durumun varsa en iyisi şu : Oyunu normal al , DLCleri de alma , ESO plus da alma . Bir oyna önce . Beğenirsen ve end-game falan girişeceğim ben dersen , o zaman ESO Plus alıp bütün DLClere erişim sağlarsın zaten . Craft çantan da olur . Kesin oynayıp oynamayacağından emin değilsen , boşuna para vermeye gerek yok . Kısacası , oyunun normal halini al , bi bak nasılmış . Beğenirsen , ESO Plus alıp DLCleri de istediğin kadar oynarsın . ESO Plus'ı bir süre sonra kesmek istersen de ESO Pluslardan gelen crownlar ile oynayıp beğendiğin ve ''ben bunları sonra da oynarım'' dediğin DLCleri satın alırsın . Mesela Dark Brotherhood DLC'sinin end-game PvE'ye bir gram katkısı yok . Benim için o DLC olmasa da olur . Baya bir yazı yazdım ama umarım anlatabilmişimdir .
#5
(09.02.2017, Saat: 21:17)LiofaTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şöyle söyleyeyim . Gold Edition alırsan 4 DLC kalıcı olarak senin oluyor . ESO Plus alırsan da Plus aktif olduğu sürece hepsi senin oluyor . Morrowind ESO Plus üyelerine gelmeyecek ayrı bir expansion olduğu için . ESO Plus'ın en büyük yararı craft çantası olması . O da şu işe yarıyor . Topladığın craft itemları çantanda yer kaplamıyor . Ne kadar kullanışlı bir şey olduğunu anlatamam açıkçası . ANCAK , oyuna yeni başladıysan , ESO Plus'a ihtiyacın yok . Benim craft çantamda belki 2000 slot yer kaplayacak kadar item vardır . Sen oyunu 2 hafta oynadıktan sonra 100 slotu zar zor doldurursun . Yapacak durumun varsa en iyisi şu : Oyunu normal al , DLCleri de alma , ESO plus da alma . Bir oyna önce . Beğenirsen ve end-game falan girişeceğim ben dersen , o zaman ESO Plus alıp bütün DLClere erişim sağlarsın zaten . Craft çantan da olur . Kesin oynayıp oynamayacağından emin değilsen , boşuna para vermeye gerek yok . Kısacası , oyunun normal halini al , bi bak nasılmış . Beğenirsen , ESO Plus alıp DLCleri de istediğin kadar oynarsın . ESO Plus'ı bir süre sonra kesmek istersen de ESO Pluslardan gelen crownlar ile oynayıp beğendiğin ve ''ben bunları sonra da oynarım'' dediğin DLCleri satın alırsın . Mesela Dark Brotherhood DLC'sinin end-game PvE'ye bir gram katkısı yok . Benim için o DLC olmasa da olur . Baya bir yazı yazdım ama umarım anlatabilmişimdir .

Çokta iyi yazdın tekrar teşekkürler ^^