Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

EsO oynayan kaldımı ?
#1
Selam arkadaslar ;

Oyunun betasında ve takıp eden ılk bır ayında bulunmustum . Bır cok bug ve anlamsız bır grınd drumu vardı dolayısı ıle oyunu bırakmıstım. Sanırım oyun free to play oldu ve su anda bos vaktım var tekrar oynamayı dusunuyorum . Aktıf oynayan ve oyunun su ankı durumu hakkında bılgı verebılecek olan varmı ?
#2
Oyun F2P olmadı. Sadece aylık ödeme yerine sadece oyunu bir kere satın alma sistemine geçti.Oyunu hiç oynamadım ama oyunu eleştiren çok. Yani bırakanlar falan. Benim birkaç arkadaşta bıraktı. Ama konuya hakim biri daha iyi fikir verebilir.
#3
Arada bir gaza gelip girmem dışında hiç bir önemi olmayan oyun. Sadece oyun klasörümde simge olarak görev yapıyor. Ben bıraktım yani. Çok yönden kaybeten bir oyun bence boşuna başlama.
#4
Verdiğim para geçtim ,yüklerken çektiğim zahmatlere çok acıyorum. 60 tl cumda camiye vereydim yada dilenciye verseydim daha mutlu olurdum.
#5
O kadar kotu durumda mı oyun hala ya ınanılmaz cok zaman gectı cıkalı hıc bıseyımı duzeltemedıler ?
#6
ESO yerine ES VI çıkarsalardı daha iyiydi.Birde multiplayer eklerlerdi tadından yenmezdi. :sad
#7
Ben daha yeni başladım hoşuma gitti. TES VI unutun şuan Bethesda Fallout 4 ile ilgileniyor GotY çıkana kadar da ilgilenecek bu da 1-2 yıl sürer.
#8
İlk zamanki buglar falan düzeldi. Pve de çok fazla sorun kalmadı hatta pve si çok iyi durumda. Bana göre oyunun tek sıkıntısı pvp de kalabalıkta yaptığı lag. 20-30 kişi olduğu zaman oyun saçmalıyor.
#9
Ben su anda gırıs yapmaya calısıyorum aktıf guıld varmı bıldıgınız tavsıye edebılecegınız ?
#10
http://www.elderscrollsturk.com/forum/ha...an-guildi/
#11
Bu oyuna 90 tl vermeyin. kesinlikle F2p olması gerken oyuj. Indie oyun yapmış ortaçağ temalı gerçekçi dövüş mekanikleri ile openworld RPG. Steam çıkın F2P ,şuan sitesidne 10 dolar bağışla betaya katılabliyorsunuz.
http://steamcommunity.com/sharedfiles/fi...=225671457 rpg ve mmo mantığı 2 boyuttan geliyor. 3 boyutlu garfiklerde 2 boyutlu oyun mantığıyla dövüş sistemi yapıyorsun.

Oyunda Arena Dövüş, PVE ,PVP,Surviaval,Openworşd,Sandbox ,Crafting ,Din ,Irk hertülü şey var.
#12
[member=4697]CagatayKhan[/member] bu oyunun eso ile kıyaslanabileceğini sanıyorsan eso oynanamışsın demektir.
#13
(22.08.2015, Saat: 19:30)CagatayKhan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu oyuna 90 tl vermeyin. kesinlikle F2p olması gerken oyuj. Indie oyun yapmış ortaçağ temalı gerçekçi dövüş mekanikleri ile openworld RPG. Steam çıkın F2P ,şuan sitesidne 10 dolar bağışla betaya katılabliyorsunuz.
http://steamcommunity.com/sharedfiles/fi...=225671457 rpg ve mmo mantığı 2 boyuttan geliyor. 3 boyutlu garfiklerde 2 boyutlu oyun mantığıyla dövüş sistemi yapıyorsun.

Oyunda Arena Dövüş, PVE ,PVP,Surviaval,Openworşd,Sandbox ,Crafting ,Din ,Irk hertülü şey var.
TES forumuna gelip ESO'yu kötüleyip başka bir oyunun reklamını yapıyorsun. WoW ne kadar parasını hakediyorsa ESO'da hakediyor. Tamam sorunları olabilir ama attığın oyunla kıyaslamak komik bile değil yani o derece.
#14
Biri ortaçağ diğeri fantastik evren.
#15
Ben de almayı düşünüyorum da böyle kötü yorumlar görünce korkuyorum aga. Beğenen kişiler güzel yönlerini anlatabilirse mutlu olurum. Ve ucuz bir yer var mı önerebileceğiniz?