Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

ESO Update Sorunu
#1
Arkadaşlar ESO yu 1 haftadır oynuyordum ve oyunu steam üzerinden satın almıştım sonra oyunu steamden oyun belleğinin bütünlüğünü doğrulamaya kalkıştım ancak aynı zamanda oyunuda oynuyordum sonra oyunu kapadım açtım ve birden 32,390 mb lık update geldiğini söyledi 350kb hızla bunu indirdim ve yine açtım bu sefer benim hatam ama oyunda sıkıntı olduğu için bida steamden belleğin bütünlüğünü doğruladım ve yine 32gb update geldi oyunu indirmemle birlikte yaklaşık 5-6 gündür oyunu rahat oynayamıyorum bida yüklesem aynı sorun olurmu acaba bu belleğin bütünlüğünü  doğruladığım içinmi oluyor yoksa başka bir nedendenmi ?
#2
ESO için Steam üzerinden dosyaların doğruluğunu doğrulama. ESO nun kendi launcher'ını Game options kısmından Repair tıkla. ESO ile ilgili tüm işlemlerini bu launcher üzerinden yapacaksın steam değil.
#3
Hmm Teşekkürler Bu site olmasa ben hiç bir şey yapamam fakat bu olay steam üzerinden tamir ettiğim içinmi acaba ?
#4
Olabilir. Bildiğim kadarıyla steam oyunun ana dosyalarını indiriyor yani kutulu aldığında dvd deki dosyalar var steamde. Oyunu indirdikten sonra update yapıp 20 gb indirmesinin sebebi bu. Steam server'larında eso nun ilk çıktığı dosyalar var. Launcher son güncellemeleri bunun üzerine kuruyor. O yüzden steamde dosyaları doğrula dersen oyunun çıktığı 4 nisan 2014 dosyalarına geri dönüyor oyun.
Ayrıca oyuna girerken steam kullanmana gerek yok, eso nun kurulu olduğu yerde Zenimax Online\The Elder Scrolls Online EU\game\client dosyası içinde eso.exe yi kullanarak doğruca oyuna girebilirsin. Oyuna girip login dediğinde eğer yeni patch geldi onu yükleyin uyarısı verirse launcher açıp güncelle. Steam hiç kullanma. Launcher'ı da sadece update geldiğinde aç. Çünkü bazen arkaplanda launcher açık kalınca da oyunda değişik sıkıntılar çıkarabiliyormuş.
#5
Anladım bida steame dokunmam bu oyun için kalp krizi geçircem şuan tamir ediyorum belki update yapmasına gerek kalmaz teşekkürler yeniden  Smile