Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Expanded Towns and Cities New Shiny - TÜRKÇE
#1
Herkese selamlar. 

Skyrim üzerindeki Irmakkoru, Seheryıldızı gibi şehir ve kasabaların çoğunu geliştiren modlardan birisi ETaC, şimdi New Shiny sürümü ile sıfırdan tasarımlar yapıyor. Sadece ot, çiçek dikmek yerine eklediği yeni evler ve yeni dükkanlar için çok iyi şekilde seslendirilmiş bol diyaloglara sahip karakterleri de oyuna kazandırmış. Bunun yanında okumayı sevenler için yeni kitaplar, görev arayışında olanlar için de hatırı sayılır güzel bir iş çıkarmış. 

Skyrim'in ölü şehir ve kasabalarına New Shiny sürümü ile can katan bu modu oldukça beğendiğim için modu yakından takip ederek her paylaştığımı sürümü çevireceğim ya da güncelleyeceğim. Vaktim olmadığı için kitapları çevirmedim lakin hafta içerisinde çevirip paylaşacağım. 

Yapımcının paylaştığı yerleşkeler;

- Irmakkoru = %100

- Karasu Kampı = %100

- Seheryıldızı = %100


Modu kurarken hangi sürümü seçtiyseniz lütfen ona uyumlu çevirimi indirin. "ETaC - New Resources" mutlaka indirilmeli, diğerleri seçimlerinize göre tercih edeceğiniz dosyalar. İndirme kısmında açıklamalarını yaptım dosyaların, emin olmadığınız, takıldığınız bir şey olursa mutlaka sorun. 

Çevirileri indirmek için: https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/90651

Modu indirmek için: https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/13608


Unutmadan çeviriler kesinlikle eski sürümler ile uyumlu değildir.