Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Fallout New Vegas Evren-Senaryo Hakkında Sorularım
#1
    Daha önce kurup 3-4 saat denemiştim fakat senaryo anlatımı oynanışa nazaran oldukça kötüydü kurye olmamız dışında hiçbir şey anlamadım senaryoya çok önem vermemden dolayı oyunu kapatıp bir daha oynamadım şu an sıkılmamdan dolayı tekrar başlamak istiyorum fakat ne evren nede New Vegas'ın senaryosu hakkında hiçbir fikrim yok konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar bana Fallout evreni ve New Vegas'ın senaryosunu sadece 3-4 saat oynamış olduğumu dikkate alarak anlatabilirmisiniz ?
#2
New Vegas diğer Fallout oyunlarında da olduğu gibi bağımsız bir oyun. Tabii ki geçtiği evrenin bir hikayesi ve geçmişi mevcut bunu kısaca buradan
İçeriği GösterSpoiler:
okuyabilirsin.
Ancak özellikle New Vegasta hikaye biraz kişiselleştiği için, gidişatı ve sonucu senin seçimlerin belirler. Oyunun birden fazla sonucu mevcut.
#3
(11.09.2015, Saat: 12:36)XanaX link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: New Vegas diğer Fallout oyunlarında da olduğu gibi bağımsız bir oyun. Tabii ki geçtiği evrenin bir hikayesi ve geçmişi mevcut bunu kısaca buradan
İçeriği GösterSpoiler:
okuyabilirsin.
Ancak özellikle New Vegasta hikaye biraz kişiselleştiği için, gidişatı ve sonucu senin seçimlerin belirler. Oyunun birden fazla sonucu mevcut.
Teşekkürler.
#4
Vikipedi ve internette araştırırsan bilgi edinirsin baya. Çünkü benim baktığım kadarıyla çoğu kişi kendi düşüncesini biraz fazla katmış olaya. Öyle oluncada tarafsızlık,objektiflik gidiyor. O yüzden en az bikaç siteyi okumanı tavsiye ederim gerisi sana kalmış. Arkadaşın attığı yerede baktım,çok güzel ve detaylı anlatmışlar sağ tarafa bakarsan sayfanın sadece o 2-3 paragraflık yazı olmadığını anlarsın. Bu arada türkçe yama kullanıyorsundur heralde? Türkçe yama olmadan Fallout'u anlamak çok zor iyi ingilizcen yoksa.