Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Fang Dagger (Warframe) - Türkçe Çeviri
#1
Modun Orijinal Sahibi: TrololUGotPwnd

Mod Hakkında

Bu mod oyuna Warframe oyununda ki "Fang" isimli bıçağı ekler. Kendimiz craft edebiliyoruz.

Görseller

resim
resim
resim
resim

Kurulum

Öncelikle orijinal dosyayı kurun , ardından çeviriyi indirip kurun. Eğer NMM ile kurduğunuz da bir soru ile karşılaşırsanız bu soruya "Yes to All" deyiniz.

[url=http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/68349/?]Nexus Link


Güncellendi [time]1439070317[/time]
Modun gerçek sahibinden izin alınmıştır. Nexus'da ve Forum'da modun orijinal sahibi hakkında bilgi verilmiştir.
#2
Fazla renkli kullanmamanı tavsiye ederim. 19. Maddeyi okuyabilirsin.
#3
(09.08.2015, Saat: 00:12)Teecem link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fazla renkli kullanmamanı tavsiye ederim. 19. Maddeyi okuyabilirsin.
İnsanların dikkatini çeksin diye yapıyoruz herhalde , yoksa babamızın uşağının emrine bende konuyu rengarenk yapmam. Geçen gün bir adam başka bir konuda indirme yazısını görememiş gerisini sen düşün.
#4
(09.08.2015, Saat: 00:23)yunusozgul link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnsanların dikkatini çeksin diye yapıyoruz herhalde , yoksa babamızın uşağının emrine bende konuyu rengarenk yapmam. Geçen gün bir adam başka bir konuda indirme yazısını görememiş gerisini sen düşün.
Tepkini daha düşük seviyede göstermeni TAVSİYE ederim.
#5
Benim için hava hoş. Renklilik iyidir. Ceza almak istemiyorsan forumdan uzaklaştırılmak gibi misal yazmayacaksın. Forumun kuralı bu kendin de bakabilirsin kurallara. Bu kadar üstüme gelmeye gerek yoktu, iyilik için demiştim neyse daha demem ceza alırsınız. Smile
#6
(09.08.2015, Saat: 01:00)MartinSeptim link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tepkini daha düşük seviyede göstermeni TAVSİYE ederim.
(09.08.2015, Saat: 01:14)Teecem link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim için hava hoş. Renklilik iyidir. Ceza almak istemiyorsan forumdan uzaklaştırılmak gibi misal yazmayacaksın. Forumun kuralı bu kendin de bakabilirsin kurallara. Bu kadar üstüme gelmeye gerek yoktu, iyilik için demiştim neyse daha demem ceza alırsınız. Smile
Arkadaşım , tepkimin seninle ne alakası var? Eğer ceza alırsam bile bana gelecek ceza , sana değil. İstersen bırak da ben halledeyim işimi. Bu arada konu renkli olmasın diyorsunuz peki önerdiğiniz bir konu stili var ise buyurun bir el atın da milletin ilgisini çeksin. Daha uzatmanın manası yok...