Konuyu Okuyanlar:
2 Ziyaretçi

[Fighters Guild] IV - Unfinished Business
#1
[Fighters Guild] IV - Unfinished Business


  Artık bir Journeyman olarak Chorrol Guild Hall’e yol alabiliriz. Guild Master Vilena Donton burada bulunuyor, dolayısıyla Guild’in ana merkezi burası sayılabilir. Vilena Donton, Guild Master olmasına rağmen oğullarından biri öldükten sonra iyice etkisiz kalmaya başlamış, aslında Guild’i yardımcısı Modryn Oreyn yönetiyor. Nitekim Vilena’yla konuştuktan sonra sizi yeni göreviniz için Modryn’e yönlendirecektir. Modryn size soğuk davranacak, çünkü çaylaklardan hoşlanmıyor ki bunun için haklı nedenleri var. Yeni görevimiz aldığı kontratı (görevini) yerine getirmeyen bir elemanı bulmak. Maglir adındaki bu diğer çaylak Skingrad’da bulunuyor.

  Skingrad’a ulaştığınızda Maglir’in West Weald Tavern’da olduğunu öğreniyorsunuz. Maglir pişkin pişkin handa dikiliyor, görevi yapmadığı gibi Guild’e rapor da vermiyor. Bu durumda görevi yapmak size kalmış durumda. Maglir’in söylediğine göre Fallen Rock Cave’de Brenus Astis’in Günlüğü’nü bulması gerekiyormuş, ama görevin verilen ücrete değmeyeceğini ve tehlikeli olduğunu düşünüyor. Hemen Cave’e doğru yola çıkıyoruz.

resim

  Fallen Rock Cave undead yaratıklarla dolu, bu yüzden dikkatli olun, özellikle zombiler bayağı hastalık taşıyabiliyorlar. Ek olarak hayaletlere normal silahlarla vuramıyorsunuz, silahınız Silver, Daedric veya enchantlı olmalı. Bu tür bir silahınız yoksa büyü ile saldırabilirsiniz. Pusulayı takip ederek Journal’a ulaşın. Şimdi durumu Maglir’e haber verebilir veya direk Modryn Oreyn’e geri dönebilirsiniz. Maglir’le konuşmak hiçbir şeyi değiştirmiyor, Guild’e ne söyleyeceğiniz umurunda bile değil. Her neyse, Oreyn’e geri dönüyoruz.
Oreyn size görevin durumunu soracak. Bu noktada iki seçeneğiniz var:

  - Eğer görevi sizin yaptığınızı söylerseniz bir Fame puanı alıyorsunuz, ama Maglir ilerideki bir görevde yardım etmiyor.

  - Eğer görevi Maglir’in yaptığını söylerseniz Fame almıyorsunuz, ama ilerideki bir görevde Maglir yardım ediyor.

  Görev ödülü olarak bir miktar da altın alıyorsunuz.

  Not: Fallen Rock Cave’de öldürdüğünüz hayaletlerden “ectoplasm” topladıysanız atmayın veya satmayın, bir sonraki görevde lazım olacak.
#2
Eline sağlık demekten sıkıldım. Bu ne hız... Cheesy
#3
(09.01.2014, Saat: 14:31)Beyaz link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık demekten sıkıldım. Bu ne hız... Cheesy

Bu satırları okurken aynı zamanda Part V'i düzenliyordum. Cheesy