Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

[Fighters Guild] XV – The Noble’s Daughter
#1
[Fighters Guild] XV – The Noble’s Daughter


  Cheydinhal’da Burz gro-Khash’la konuşarak yeni görevimizi alıyoruz. Lord Rugdumph gro-Shurgak isimli zengin bir Orc’un kızı kaybolmuş ve Burz bizi onu bulmakla görevlendiriyor. Lord Rugdumph’ın konağı haritada işaretlenecek. Konağa vardığınızda Lord’la konuşun, size Lady Rogbut gra-Shurgak’ın ogrelar tarafından kaçırıldığından korktuğunu söyleyecek. Tarif ettiği gibi konağın doğusuna doğru ilerliyoruz.

  Lady Rogbut, üç tane ogre’la beraber karşınıza çıkacak. Lady zarar görmemiş durumda, zaten essential olduğu için ölme imkanı yok. Ogre’ların hepsini öldürüp(bu zorunlu) Lady ile konuşmanız gerekiyor. Ama burada şöyle bir durum var: Lady Ogre’lar tarafından hafif tokatlanırsa yakınlardaki Kingscrest Cavern’a kaçıyor. Bu mağaranın içi de küçük değil ve yaratık kaynıyor, Lady ne kadar çok tehlikeyle karşılaşırsa o kadar içerilere doğru kaçacaktır. Yani şansınıza bağlı olarak sadece Ogre’ları öldürerek Lady’yi dışarıda bulabilir, ya da mağaranın iç kısımlarına doğru gitmek zorunda kalabilirsiniz. Her durumda yakınlarda bir düşman yoksa Lady ile konuşabiliyorsunuz.

[Resim: 180px-OB-quest-The_Noble%27s_Daughter.jpg]

  Lady Rogbut’u babasına geri götürüyoruz, Lord size kendi kılıcını(enchantlı) vererek teşekkür edecek. Burz gro-Khash da belirli bir miktar altın veriyor ve Fame bir puan yükseliyor. Ayrıca koca adamın Lady’ye karşı boş olmadığını da öğreniyorsunuz. Smile Bu görevle beraber Guardian rütbenizi geri kazanıyorsunuz. Sıradaki görevi yine Burz'den alacağız.