Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Figthers ve thieves
#16
O zaman daha arada ayrılık yok Cheesy Katılırsan lore'a göre pek aykırı olmaz yani birkaç sene sonra Morrowind bağımsız oluyor.
#17
Ya bazı konularda kafam karışıyor açıkçası. Olaylarıda tam aklımda tutamıyorum. Şimdi oyunda gecen zamana göre Morrowind nezaman daha doğrusu kaç sene evvel işgal edilmiş. Dark elflerle İmparatorluğun arası nasıl. İndoril zamanında İmparatorluğu püskürttüler mi yoksa hic savaşmadılar mi? Bağımsızlıklarını savaşarak mi kazanacaklar yoksa imparatorluk bir olay yüzünden mi çekilecek? beni aydinlatin lütfen Smile
#18
2. İmparatorluk zamanında Reman'ın torunları girmeye çalıştı da Morag Tong 2 ya da 3 İmparatora suikast düzenledi ve başarılı da oldu sonra 3. İmparatorluk yani Tiber Septim zamanında da Tribunal teslim etti iç işlerde bağımsız olmak koşuluyla ve Oblivion Krizi'nde de Morrowind'den lejyonlar çekildi Cyrodiil'i korumak amacıyla ama sıkıntı şuradaydı Hlaalu Hanesi yani yönetici hane lejyon var diye askeri birlik eğitmedi lejyon da çekilince sıkıntı falan çıktı Redoran hanesi de savaşçı bir hane işte gönüllü halktan ordu kurup püskürttü Dagon'ın ordusunu ve bağımsız oldular. Sonra da zaten Hlaalu hanesini 5 Büyük Hane'den attılar falan bazıları da hala intikam peşinde.
#19
Dostumm çok teşekkür ederim bilgiler için cidden. Yanlız Dagon kim orduları nerde red muantindeki eleman değil dimi Big Grin
Bu arada Sadrith Morada Hospitality Papers ı almammın eksisi artısı var mı? Çünkü almadan öncede herkesle konusup alısveris yapabiliyordum aldıktan sonrada yapabiliyorum. Olayı nedir yani tam olarak bize bir etkisi var mı yoksa göstermelik mi?