Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

First Person Saçmalığı
#1
http://i.hizliresim.com/l3PB1b.jpg

Joy of Perspective modunu kullanıyordum. Kaldırıp Immersive First Person Camera modunu kurdum. Böyle oldu. Onu da kaldırdım ama sorun devam etmekte. Yardım edin. Çözemedim bir türlü. XP32 Maximum Skeleton ile bir alakası var mıdır?
#2
Body mesh'in silinmiş gibi duruyor. Kullandığın bir vücut modu varsa onu kaldırıp yeniden kurmayı dene bence. Yalnız tamamen tahmini söylüyorum daha da karışırsa sonra bana bozulma Smile
#3
(10.01.2017, Saat: 14:14)Brond Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Body mesh'in silinmiş gibi duruyor. Kullandığın bir vücut modu varsa onu kaldırıp yeniden kurmayı dene bence. Yalnız tamamen tahmini söylüyorum daha da karışırsa sonra bana bozulma Smile

Vücut modu kullanmıyorum. Joy of Perspective'i tekrar kurdum düzeldi fakat kaldırınca sorun geri geliyor.
#4
NMM düzgün silemez ise; manuel olarak bunları silmen gerekiyormuş. Yalnız, önce Third person'a geç, oyunu kaydet, ve kapat. Ondan sonra aşağıdakileri sil.
'Data\meshes\Actors\Character\_1st person'
Delete SKSE/Plugins/SKSE_JoyOfPerspective.dll

Modun sayfasından alıntı yaptım, ona göre, sorumlu değilim. Big Grin
#5
(10.01.2017, Saat: 15:14)Beyaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: NMM düzgün silemez ise; manuel olarak bunları silmen gerekiyormuş. Yalnız, önce Third person'a geç, oyunu kaydet, ve kapat. Ondan sonra aşağıdakileri sil.
'Data\meshes\Actors\Character\_1st person'
Delete SKSE/Plugins/SKSE_JoyOfPerspective.dll

Modun sayfasından alıntı yaptım, ona göre, sorumlu değilim. Big Grin

Hallettim sağ ol.
#6
Modu tekrar yüklemiştim sorun çözülmüyor diye. Şimdi tekrar kaldırdım. Sorun geri geldi. Yardım. Mod Organizer kullandığım için Mod dosyaları ayrı bir yerde tutuluyor. modu tamamen silsem de sorun devam ediyor. Acaba bu sorun başka bir durumdan mı kaynaklanıyor? Belki de Joy of Perpective sadece sorunun üstünü kapatıyordu. Böyle olmuş olabilir mi?

Şimdi modların hepsini kapatıp denedim. Modlarla alakalı değilmiş sorun. Başka bir şeyden kaynaklı.