Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

First Person
#1
Reklam yapmak gibi olmasın ama youtubeda Rycon Roleplays isimli bir kanalı takip ediyorum.Skyrimde Enhanced Camera modunu kullanıyor ve lootlarken veya bir sandığı açarken animasyon giriyor o modda bu sanırım.
İçeriği GösterSpoiler:
Animasyonları first personda görebiliyor ama ben denediğimde 3rd persona geçiyor.Modun açıklamasında sadece immersive fist person moduyla bu animasyonların 1st personda görülebileceği yazıyor.Benim merak ettiğim adam enchanced camera moduyla animasyonları nasıl 1st personda görebiliyor.Yardımcı olursanız sevinirim.
#2
SKSE'den kaynaklı olabilir diye düşünüyorum, kurulu mu? Aynı modu bende kullanıyorum bir sıkıntısı olmamıştı.
#3
Evet skse kurulu.Sürümüyle alakalımıdır sksenin ?
#4
(17.09.2015, Saat: 21:12)Alff K. link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet skse kurulu.Sürümüyle alakalımıdır sksenin ?

Olabilir,  1.6.16 ya da üstü istiyor. O da uygunsa bir mod ile çakışıyor olabilir belki.
#5
Çakışabilecek bir  mod yok.Sen hangi first person moduyla kullanabiliyorsun enhanced camera mı yoksa immersive first person mu ?

Bu arada adamın kullandığı modlar
İçeriği GösterSpoiler:
#6
(17.09.2015, Saat: 21:25)Alff K. link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çakışabilecek bir  mod yok.Sen hangi first person moduyla kullanabiliyorsun enhanced camera mı yoksa immersive first person mu ?

Ben Enhanced Camera kullanıyorum, eğer bu modu yapamazsan Immersive First Person'ı da deneyebilirsin. Çakışan mod da yoksa ayarlarla ilgili olabilir diyeceğim ama kurcalamadıysan zaten normaldir o da.
#7
(17.09.2015, Saat: 21:34)Sesl1harf link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Enhanced Camera kullanıyorum, eğer bu modu yapamazsan Immersive First Person'ı da deneyebilirsin. Çakışan mod da yoksa ayarlarla ilgili olabilir diyeceğim ama kurcalamadıysan zaten normaldir o da.
Yeni oyuna başlamayı denyeceğim belki o zaman olur.

Güncellendi [time]1442515868[/time]
Yine olmadı Sad

Güncellendi [time]1442516928[/time]
Always play in 3rd person diye bir ayar buldum.Kapattım ve düzeldi sorun.Yardımların için teşekkürler sesl1harf