Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Special Edition Flower Girls SE x (Türkçe Çeviri)
#1
Heart 
[Resim: 9092-0-1490296003.png]
[Resim: 6BjUhpp.png]

Bu mod bizlere geniş Skyrim evreninde NPC'lerle ilişkiye girmemize imkan tanıyor. 
İlişkiye girmek için oldukça alternatif animasyon pozisyonları sunuyor, cinsiyet ayırt etmeksizin istediğiniz kişiyle olabiliyorsunuz. 
Ayrıca bazı diyaloglarda seslendirme bile mevcut, Türkçe yama ile keyfini çıkarın.


---

*** NEXUSMOD'DA SKYRIM SPECIAL EDITION İÇİN EN ÇOK İNDİRİLEN TÜRKÇE MOD ÇEVİRİSİ OLDU! ***
[+] DryreL isimli üyenin iletisini 3 üye beğendi
#2
Resimdeki mantığı anlayamadığım için sildim!
Lütfen büyük çözünürlüklü resimleri spoiler içine alalım!
#3
Eline sağlık.
#4
(07.04.2017, Saat: 21:44)ufon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Resimdeki mantığı anlayamadığım için sildim!
Lütfen büyük çözünürlüklü resimleri spoiler içine alalım!

Sitenizin tasarımı geniş, büyük resim koymak sıkıntı olmuyor ki. Ayrıca tek bir resim koydum, birden fazla koysaydım spoiler içine alabilirdim. Resimdeki mantık derken, neden böyle resim koyduğumu mu? Anamodun resmi bu çünkü. Mobilde sıkıntı oluyorsa haklısınız ama masaüstü tasarımında sıkıntı olacağını sanmıyorum. Gerçi mobil telefonlar dik oluyor, dik resim tam uyum sağlamaz mı? Otomatik orantılı şekilde küçültmüyor mu zaten? Neden resimden şikayetçi olduğunuzu anlarsam ilerki konularımda aynısını yapmam

(07.04.2017, Saat: 21:54)PhantomDancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık.

Rica ederim
#5
Düşük net hızına sahip kişiler sayfayı açmakta sıkıntı çekebiliyor. Resimdeki rahatsızlığım: Pek konu ile alakalı değil gibime geldi! Ülkemizi güzellik yarışmasında temsil eden bir kareye benzemiş.
#6
Normal skyrim için olanı paylaşıcak mısın?
#7
(07.04.2017, Saat: 22:54)ufon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Düşük net hızına sahip kişiler sayfayı açmakta sıkıntı çekebiliyor.  Resimdeki rahatsızlığım: Pek konu ile alakalı değil gibime geldi!  Ülkemizi güzellik yarışmasında temsil eden  bir kareye benzemiş.

Dediğim gibi konu ile alakalı. Modun ana resmi bu, bende Türk bayrağı ekledim. Sonuçta bu çevirdiğim mod +18 ve buraya açık resim koyamam. Konulabilecek en uygun resim buydu. Boyutlandırmaya kalktığımda ise önizlemede resim gözüküyor ancak ilk sayfada resim gözükmüyor. Sadece kodu gözüküyor, sitede sıkıntı var.

(07.04.2017, Saat: 23:01)Mostfx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Normal skyrim için olanı paylaşıcak mısın?

Şahsen Special Edition için çeviriyorum. Ama Türkçe yamanın çalışması için şunu deneyebilirsin; modun Skyrim versiyonunu indir ve kur, benim çevirdiğim dosyayı manuel olarak indir, içindeki ESP dosyasını Data klasörüne at, mevcut dosyanın üzerine yaz. Çoğu ESP dosyası hem Skyrim'de hem de Special Edition'da çalışıyor, denemekten zarar gelmez Smile
#8
(07.04.2017, Saat: 23:48)DryreL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Boyutlandırmaya kalktığımda ise önizlemede resim gözüküyor ancak ilk sayfada resim gözükmüyor. Sadece kodu gözüküyor, sitede sıkıntı var.

1680X1050 görüyor.... Resmi 1280x720 olarak aktarman daha sağlıklı olacak.
#9
(07.04.2017, Saat: 23:48)DryreL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şahsen Special Edition için çeviriyorum. Ama Türkçe yamanın çalışması için şunu deneyebilirsin; modun Skyrim versiyonunu indir ve kur, benim çevirdiğim dosyayı manuel olarak indir, içindeki ESP dosyasını Data klasörüne at, mevcut dosyanın üzerine yaz. Çoğu ESP dosyası hem Skyrim'de hem de Special Edition'da çalışıyor, denemekten zarar gelmez Smile

modun ana dosyasını(versiyon 1.7.1)indirdim.üstüne tr yamayı kurdum ama malesef oyun hiç açılmadı.

Acaba yanlış dosyayı mı indirdim.normal skyrim'e kurabilen var mı acaba,şimdiden teşekkürler...
#10
Türkçe yama 1.7.1 sürümünden 1.7.3 sürüme güncellenmiştir.
#11
Resmi spoiler içine aldım! Arka planı ben bulanık gözümle rahat seçebiliyorum!!! Yakında adult bloglara dönecek burası.
[+] ufon isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#12
Se.Lab diye bir mod vardı. Bu moda çok benziyor. FNİS ile beraber çalışıyordu. Modun bir de Se.Lab romance diye bir ek paketi vardı. Onunla gelen yenilik diyalogla sorarak ilişkiye girme idi. Bu tip konulara özel bir bölüm açıp + 18 modlar yayınlanabilir.
[+] Elysia isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#13
(17.04.2017, Saat: 20:38)Elysia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu tip konulara özel bir bölüm açıp + 18 modlar yayınlanabilir.

Sonra forum filtre yazılımlarına takılsın ha? Smile
[+] ufon isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#14
(17.04.2017, Saat: 17:20)ufon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Resmi spoiler içine aldım! Arka planı ben bulanık gözümle rahat seçebiliyorum!!! Yakında adult bloglara dönecek burası.

Arkaplanı transparan yapmıştım, spoiler içine alınca beyaz arkaplanla hiç hoş gözükmedi hatta yazılarda beyaz olduğundan okunmuyor. Spoiler'dan çıkartsam olmaz mı? Modun içeriği böyle benim elimden bir şey gelmez bu yüzden en temiz resmi seçtim, yoksa türlü türlü resimler var Cheesy
#15
Hocam animasyonlarda bozuluyor yav. Yazılar felan hepsi türkçe ama ayakta öyle bekleyip iç içe giriyorlar öyle duruyolar boş boş. Bunun bi çözümü varmıdır bilginiz varmı ?