Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Forum Çok Yavaş
#1
Birkaç gündür bu sorunu yaşıyorum. Hem mobil hem de PC'den. Konunun yeri burası değil ama bölümüne konu açılmıyor. Bu sorun sadece bende mi yoksa genel mi?
#2
Genel.
#3
Umarım düzelir kısa süre içinde.
#4
Bu durum bırak düzelmeyi çığrından çıktı artık. Bu gidişle foruma giremeyeceğiz sanırım.
#5
Şuan sorun yok gibi. Tıkır tıkır çalışıyor ama bazen çok yavaşlıyor. Geçen gün hesabıma giriş yapamamıştım o derece. Giriş yap'a basıyordum 10 dk da zor geldi. Sonra şifreyi falan yazdım giriş yaptım girmiyor. Yükleniyor ibaresi ile kaldı. Sayfa yükleniyor gözüküyor yukarıdan dönüp duruyor zımbırtı ama ilerleme yok sonrada hata veriyordu. Yanıt gelme geçikti falan filan..

Baya kötüydü. 000000.01 kb/s gibi bir şey D: ;d
#6
Sonunda derdimi açıklayan biri. Ben soruna yoğunlaşmışlardır diye bir şey söylemedim fakat gerçekten son zamanlarda problem olmaya başladı.
#7
Yoğunlaştık ama kesin bir veri elde etmeden yazmaya gerek duymadım. Bugün sunucuyu bir üst seviyeye çıkarıp kodlamada bir iki düzenleme yaptık. İşe yarar mı göreceğiz.
#8
veri tabanında sıkıntı var bana laf düşerse, üye girişi yapmadan dolaştığınızda normal hızı Cheesy
#9
(27.05.2018, Saat: 18:59)mertusta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yoğunlaştık ama kesin bir veri elde etmeden yazmaya gerek duymadım. Bugün sunucuyu bir üst seviyeye çıkarıp kodlamada bir iki düzenleme yaptık. İşe yarar mı göreceğiz.

Şu an düzelmiş gibi görünüyor bana.
#10
Düzeldi gibi ama halen hafiften de olsa devam ediyor.

edit: olmuş tamam
#11
Sağ üstteki kullanıcı panelinde yer alan bildirimler sorun çıkarıyormuş. Çözüm bulana kadar bildirim özelliğini devre dışı bıraktık. Şimdi biraz daha hızlanması lazım.
#12
(28.05.2018, Saat: 13:43)mertusta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağ üstteki kullanıcı panelinde yer alan bildirimler sorun çıkarıyormuş. Çözüm bulana kadar bildirim özelliğini devre dışı bıraktık. Şimdi biraz daha hızlanması lazım.

Ben şahsen o uygulamanın eksikliğini hissetmeyeceğim. Çünkü her konudan sürekli mesaj geldi uyarısı almak bir noktadan sonra sinir bozucu oluyordu. Birde birikince onları silmekle uğraşıyordum.
#13
(29.05.2018, Saat: 13:39)DRAGGUR22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben şahsen o uygulamanın eksikliğini hissetmeyeceğim. Çünkü her konudan sürekli mesaj geldi uyarısı almak bir noktadan sonra sinir bozucu oluyordu. Birde birikince onları silmekle uğraşıyordum.

Hesap seçeneklerindeki yorum yazdığım konuları takip etme seçeneğini seçip, önceden takibe aldığın konuları da takipten çıkarırsan her konudan bildirim almazsın. Sadece özel mesaj, beğeni ve alıntılarda gelir.