Konuyu Okuyanlar:
3 Ziyaretçi

Forum Ölmüş
#1
Son birkaç aydır forumdan hiç zevk alamıyorum. Son konular sürekli mod soruları, teknik sorun soruları kaynıyor. Eğlenceli muhabbet çok nadir dönüyor. Herhangi bir konuda rehber yapan yok, aynı sorular bin kere soruluyor, komik konu açan yok. İç Savaş konusunda aynı muhabbetler dönüyor. Değişiklik yapmanın zamanı gelmedi mi? Hani eski efsane konular nerede?
#2
çeviriyi yayınladığımızda canlanabilir?
#3
(03.02.2017, Saat: 20:23)POWERHOUSE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çeviriyi yayınladığımızda canlanabilir?

Olay çok kişinin olması değil, online zaten çok üye var. Kastettiğim içeriğin kalitesizliği, sıkıcılığı. Bu forumu ilk açtığımızda 3 kişinin online olduğu zamanlar da vardı, ziyaretçiler dahil. Yine de daha sağlamdı içerik.
#4
Aç bi efsane konu da canlansın o zaman yav? Hep karşıdan beklemek yerine kendimiz de ön ayak olmalıyız bağzı şeylere bence.
#5
Aslında forumda sohbet konusu açılabilir. RP'lerdeki Rol Dışı konularındaki gibi bir sohbet ortamı falan olabilir. Onun haricinde lore ve caps konuları artsa daha iyi olur tabii ama insanlar sadece teknik sorunlar yaşadığında uğruyor. Yapacak bir şey yok.
#6
(03.02.2017, Saat: 20:29)mertusta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aç bi efsane konu da canlansın o zaman yav? Hep karşıdan beklemek yerine kendimiz de ön ayak olmalıyız bağzı şeylere bence.

Açıyorum zaten, hem ben mi açacağım? Cheesy
#7
Ben de bir şeyler hazırlayacaktım da yapamadım hala. Arena için rehberler dedim ama daha hazırlamadım Cheesy Morrowind geliştirilme süreci var bir de. Archive org'dan 2000-2002 yılı arası oyun dergilerine göz atıp daha fazla içerik bulayım diyordum ama ona da daha bakamadım. Elimdeki çeviri dosyası bitince bunlara uğraşabilirim. Bakalım Cheesy
#8
Skyrim dışında hiçbir şey konuşulmuyor ki forumda. En yeni hareket ESO'nun Morrowind'i duyurması oldu ama bile mesajlar az geldi. Yatıyoz kalkıyoz Skyrim(!)
#9
Oblivion Türkçe yama çıkınca biraz canlanır Cheesy
#10
Benim ziyaretçi + üye bulunduğum zaman boyunca en aktif ve eğlenceli konular nerdeyse hep Skyrim konularıydı (gerçi öteki oyunlar için çok konu açılmıyor du ama). Ki Skyrim'de açacak yeni konu kalmadı bu yüzden normal bir durum bence.
Çözüm insanların (sadece forum üyeleri değil) öteki oyunlar için içerik üretmesi olabilir Oblivion çevirisi çıkınca "umarım" yeni konular gelir.
#11
Skyrim muhabbetinden gına geldi diyen herkesi esoya davet ediyorum. Başlarda elder scrolls serisine yakistiramadigim bu oyun daha hic bir dlc almadan beni kendine sardı. Oyun o kadar geniş ki acılan rehber konularının daha onlarcası açılabilir. Buna ek olarak, klasik class ve race sisteminin ötesinde her karakterle her ırkla daha önce denenmemiş her türlü kombinasyonlari deneyebilirsiniz ve sonra bunlari burada paylaşırsanız forum gayet sıcak ve hareketli gelir diye düşünüyorum.

Ek not: parasizliktan dolayi son iki gündür çapulcu gibi yerden loot yapıyorum. Çok güzel para yapılıyor ve bos bos gezip loot yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı Smile

Edit: okul dersleri kpss ve staj yüzünden bu sene çok giremiyorum. O yüzden oyunu tamamen yedim bitirdim diyemem. Hele bir normal versiyonunu bitireyim iyice, daha sonra dlc almaya başlarım. Ben daha 1 tanesine baslamadan yenileri geliyor. Elder scrollsun yeni oyunu çıksa beni bu kadar bağlamazdı belki de.

LG-H525 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
#12
Çok güzel kombinasyonlar var hakkaten... Sorc tank? Fireball atan warior? Big Grin

Biz almayalım, threnk you.
#13
(03.02.2017, Saat: 22:23)ibodala Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel kombinasyonlar var hakkaten... Sorc tank? Fireball atan warior? Big Grin

Biz almayalım, threnk you.
Oynamaya davet ettim, zorlamadım. Ayrıca siz kimsiniz Smile sen oynamak istemiyor olabilirsin ya da sevmemiş. Hem bir şeylerden şikayet ediliyor hep skyrim deniliyor hem de öneri verince böyle tepkiler veriyorsunuz.
#14
Biraz gülmek ve forumu diriltmek adına konu açtım inşallah biraz güleriz

http://www.elderscrollsturk.com/konu-sac...#pid140705
#15
(03.02.2017, Saat: 22:30)engin.erden Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz gülmek ve forumu diriltmek adına konu açtım inşallah biraz güleriz

http://www.elderscrollsturk.com/konu-sac...#pid140705
O kadar mesajlarda skyrimden sıkıldığını belirtiyor herkes siz canlandırmak için skyrim sohbet açıyorsunuz[THUMBS UP SIGN]