Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Forum Şifreleri
#1
Exclamation 
Dün (5 Şubat 2017) sitemizin veritabanına saldırı girişiminde bulunulmuştur. Kendi güvenliğiniz açısından bu forumdaki kullanıcı ismi ve parolanızın aynı olduğu başka sitelerdeki şifrelerinizi değiştirmenizi öneriyoruz. Konuyla ilgili Eskişehir Savcılığına müracaatta bulunulacaktır.
#2
Kullanıcı adım farklı olsa bile, şifrelerim aynı, değiştirmeli miyim?
#3
(06.02.2017, Saat: 14:58)Diist Kiin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kullanıcı adım farklı olsa bile, şifrelerim aynı, değiştirmeli miyim?

İkisi aynı ise değiştirin.
#4
N'aydi geçmiş olsun.
#5
Hayırlısı be gülüm hiç aklıma gelmezdi ulan ne istiyonuz küçük bi oyun forumundan .D
#6
geçmiş olsun. ne sorunu olur ki birinin böyle bir siteyle. elder scrolls oynamak günah mı dicekler acaba...
#7
Saldırı mı oldu, saldırı girişimi mi yoksa kalkışma mı oldu (bkz: kalkışma) Cheesy Ya 2 script kiddie için savcılığa mı gideceksin, kesin bu forum versiyonu için 0day bir exploit çıkmıştır, meraklı gençler başkalarının yazdığı programlarla hackercılık oynuyorlardır Smile
#8
Fark ettim zaten bi yavaşlama oldu arada.
#9
Geçmişler olsun, Bir iki Lamer falan olabilir bence(aslında umarım) Cheesy hacker dediklerimiz gitsin deep web de takılsın Allah Allah... Bu arada sadece bu foruma özel bu kullanıcı adını seçmiştim Tongue şifrelerim ise hep aynı, çok şansss
#10
Yok artık.. Hastamısınız nesiniz kardeşim? Cheesy Elder scroll forumundan ne istiyorsun? Madem hakırcılık oynamak istiyon git gevura saldır bir işe yara. Ay yıldız tim gibi, bir yararın olsun bari.

Geçmiş olsun.
#11
Allahım ya CheesyD Gerekçeleri neydi acaba çok merak ettim Cheesy
#12
Herhangi bir düşmanlıkları yoksa kendilerini denemek için yapmış olduklarını düşünüyorum.
#13
Uyarı için teşekkür ederiz.