Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Forumdaki Rehberleri Videolu Olarak Yayınlayacağım
#1
Evet bunu düşünüyordum aklımdaki bir proje idi 1 hafta boyunca Youtube banner vs. uğraştan sonra şu an kanalım hazır fikirleriniz neler ? 2 gün boyunca banner için uğraştım umarım beğenirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCsj1MZA...imFNpScTA/
#2
Site adına video çekmeyi mi planlıyorsun?
#3
başarılar. ama telef hakkı yememeye bak kardeşim
#4
İlk olarak,rehber sahiplerinden ve site sahibinden izin alman lazım diye biliyorum. Çünkü hem site adına çekiyorsun hemde başkasının rehberini çekeceksin neticede izin alman gerek bence.
#5
(08.09.2015, Saat: 08:58)mertusta link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Site adına video çekmeyi mi planlıyorsun?
İsterseniz reklamlardan kazanacağım paraları direk site adına sizin paypal yada banka hesabınıza yönlendiriyim Adsense üzerinden, gönüllü olarak bu işi yapmak istiyorum Türkiye'de rehber vs. yapan yok videolu olarak buradaki rehberlerin videolu versiyonlarını çekmeyi düşünüyorum sesli olmayacak.
#6
aslında bi kanal var ve sitenin yani mertustanın bi kanala daha gerek varmı bilmiyorum yönetimle görüş bence
https://www.youtube.com/user/elderscrollsturk
#7
(08.09.2015, Saat: 10:36)Unforgiven link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İsterseniz reklamlardan kazanacağım paraları direk site adına sizin paypal yada banka hesabınıza yönlendiriyim Adsense üzerinden, gönüllü olarak bu işi yapmak istiyorum Türkiye'de rehber vs. yapan yok videolu olarak buradaki rehberlerin videolu versiyonlarını çekmeyi düşünüyorum sesli olmayacak.

Dostum biz para kazanmak isteseydik çoktan siteye reklam koymuştuk. Niyetimiz para değil, izin alınmadan bir iş yapılması sadece. Magnus yazmış zaten, bu sitenin kendi bir youtube kanalı bulunuyor hali hazırda. Biz de gönüllü olarak yapıyoruz her işimizi, eğer ciddi olarak rehber çekme niyetin varsa çek bir iki video, eğer üyeler beğenirse vereyim youtube şifresini sana oraya yükle, site adına birşeyler yapmak istiyorsan. Smile
#8
(08.09.2015, Saat: 10:36)Unforgiven link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sesli olmayacak.
Sesli olmadan derken mic kullanmıcakmısın ? eer kullanmıcaksan vidyolu  rehber ne anladım ben ?
#9
(08.09.2015, Saat: 11:14)Haydar link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:   Sesli olmadan derken mic kullanmıcakmısın ? eer kullanmıcaksan vidyolu  rehber ne anladım ben ?
Video edit diye birşey var,konuşmak istemiyorsa yazılarla anlatır videoda.
#10
ne kadar güzel olur bilemeyiz öyle yaparsa sesli çeksin daha güzel olur
#11
(08.09.2015, Saat: 11:26)Legolas link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Video edit diye birşey var,konuşmak istemiyorsa yazılarla anlatır videoda.
Demek istediğim ister sesli ister yazılı yapsın karışmak benim haddime değil! ama bazıları üşengeçliğinden 2 satır şeyi okumuyor 5 satır şeyi okumaktan aciz kalıyolar normelde okuma açısından yazılı olması daha iyi  çoğu kişi anlamıyor işte ve terciğim camtasia ile editle eğer yapcaksan Smile .
#12
Eğer kendin konuşup anlatmayacaksan hiç bulaşma derim ben. Hem video güzel olmuyor, hem de o güzel olmayan video için 2 saat editlemekle uğraşıyorsun. Berbat bir mikrofonla kayıt bile yazıyla açıklamaktan iyidir.
#13
(08.09.2015, Saat: 11:14)Haydar link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:   Sesli olmadan derken mic kullanmıcakmısın ? eer kullanmıcaksan vidyolu  rehber ne anladım ben ?
Altyazılı kast ediyor herhalde böyle TOP 10 kılıçlar felan koyacak bu arada Banner'da kullandığın fotoğraf ve Font nedir?
#14
(08.09.2015, Saat: 13:16)TrueNordsNever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Altyazılı kast ediyor herhalde böyle TOP 10 kılıçlar felan koyacak bu arada Banner'da kullandığın fotoğraf ve Font nedir?
Kendim hazırladım banneri dostum texturelar ;resim

resim

resim

resim

Fontun adı morpheus dafont.com'dan bulabilirsin bu texturelardan bunu çıkardım 1 günde arkadaki fotoğrafı yaptığım halde direkt olarak veremem kusura bakma fakat istersen kullanacağın yere göre senin için bir çalışma hazırlayabilirim.

resim
#15
Sadece ejder resmini merak ettim teşekkürler Cheesy.