Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

fps
#1
i5 2,7ghz  4gb ram gt 525m(oc) isitem de  fps 0 ra kadar düşüyor nvidia geforce experience  optimize ediyorum  en düşük ayyarlara alıyorum fps bi türlü düzelmiyor   sistemi yetmiyor  başka bir sorunmu var
#2
sistemin çok iyi değil fakat 0' a kadar düşmesi en azından pvede normal değil.ayarları değiştirdiğin halde değişen brşey yoksa sorun bence bilgisayarının ısınması.bilgisayarın ısınıyor mu çok?
#3
Sistemin yeterli . Oyunun optimizasyonu sıkıntılı . Ne kadar düzeltmeye çalışsan da kalabalık bir yere girdiğinde FPS düşüşü olması normal . Bende uçak gibi PC var , tek bir ayar haricinde her şeyi en düşüğe alıyorum . Boş bir yerde dururken 100+ FPS , raidde millet ultileri koyunca , 10 FPS . Aynı şey ping için de geçerli ama bu sefer oyuncu sayısı ile alakalı . Raidlerde fazla ping olmuyor mesela ama kalabalık bir şehirde hiçbir şey yapmadan duruyorsan bile 200 ping görebiliyorsun . Yani olay şöyle , çok fazla bilgi akışı olursa FPS düşüşü oluyor , fazla oyuncu varsa bir bölgede otomatik olarak ping yükseliyor hiçbir şey yapılmıyor olsa bile . Cyrodiil savaşları zaten ayrı bir muhabbet . Hem çok fazla insan var , hem de çok bilgi akışı var . Cyrodiil'de kalabalık bir savaşa giderken 700+ ping ve 5-10 FPS arası oynamaya hazır olman lazım ^^ Bu dediğim savaşlar tabii ki 50-60 kişi birbirine girdiği zaman oluyor . Küçük boyutlu Cyrodiil savaşlarında böyle şeyler olmaz .
#4
(31.12.2016, Saat: 13:08)süleyman maik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sistemin çok iyi değil fakat 0' a  kadar  düşmesi  en azından pvede normal değil.ayarları değiştirdiğin halde değişen brşey yoksa sorun bence bilgisayarının ısınması.bilgisayarın ısınıyor mu çok?

ısınma 55 65  arası

(31.12.2016, Saat: 13:12)LiofaTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sistemin yeterli . Oyunun optimizasyonu sıkıntılı . Ne kadar düzeltmeye çalışsan da kalabalık bir yere girdiğinde FPS düşüşü olması normal . Bende uçak gibi PC var , tek bir ayar haricinde her şeyi en düşüğe alıyorum . Boş bir yerde dururken 100+ FPS , raidde millet ultileri koyunca , 10 FPS . Aynı şey ping için de geçerli ama bu sefer oyuncu sayısı ile alakalı . Raidlerde fazla ping olmuyor mesela ama kalabalık bir şehirde hiçbir şey yapmadan duruyorsan bile 200 ping görebiliyorsun . Yani olay şöyle , çok fazla bilgi akışı olursa FPS düşüşü oluyor , fazla oyuncu varsa bir bölgede otomatik olarak ping yükseliyor hiçbir şey yapılmıyor olsa bile . Cyrodiil savaşları zaten ayrı bir muhabbet . Hem çok fazla insan var , hem de çok bilgi akışı var . Cyrodiil'de kalabalık bir savaşa giderken 700+ ping ve 5-10 FPS arası oynamaya hazır olman lazım ^^ Bu dediğim savaşlar tabii ki 50-60 kişi birbirine girdiği zaman oluyor . Küçük boyutlu Cyrodiil savaşlarında böyle şeyler olmaz .

oyyun çıkalı 2 sene oldu neden düzelt miyor
#5
sorunu ssd ile çözdüm şimdi 25 ten aşağı inmiyor