Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

[Genel Tanıtım] Knights of The Nine DLC
#1
[Resim: 20111110125452667.jpg]

Sistem Gereksinimleri :
   
Windows XP 64-bit, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
2 GHz Intel Pentium 4
512 MB System RAM
4.6 GB hard disk boslugu
128 MB Direct3D uyumlu ekran karti ve DirectX 9.0 uyumlu surucu ;
8x DVD-ROM drive
DirectX 9.0
DirectX 8.1 ses kartiyla uyumlu
Klavye ve fare.

Tanıtım[align=center]

[align=center]Knights of the Nine, ES V:Oblivion'un bir  "downloadable content" yani indirilebilir içeriğidir.Buna kısaca DLC diyelim. Bethesda Game Studios tarafından geliştirilmiş ve Bethesda Software tarafından satışa sunulmuştur.Knights of the Nine oyununun ilk DLC'sidir. Çıkarılmasının zemininde kesin bir neden yoktur aslında. Bethesda Studios tarafından özel olarak düşülmüştür.Ve içeriğinde bolcana Tamrielic Lore görebiliriz.Daha çok Tamriel'in tanrıları hakkında bahseder.

[align=center]Konu[align=center]
Cyrodiil terör içindedir. Eski Ayleid kralı Umaril,Nirn'e geri dönmüştür. Bunu durduracak tek kişiyse Dokuzların Şövalyesi yani siz olacaksınızdır. Tanrıları tanıma fırsatları,onları anlama,temel fikir ve ideolojilerini öğrenmek için mükemmel bir içerik.Spoiler olmaması için,gerisi size kalmış durumda...

[align=center]Diğer[align=center]
Peki ya sonra? Dediğimiz gibi Tanrılar hakkında bayağı bir içerik verdiği gibi size bir item şöleni de yaşatır. Ancak dikkatli olun bu dikkate almanız gereken bir macera,zira tanrıların hayatı bile tehlikede! Size bol şans!
#2
(16.07.2013, Saat: 22:32)Lorkhan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Helal olsun ellerine sağlık. Guild rehberleri düşünüyor musun ?
İyi hatırlattın. Yarına gelir birkaçı. İstersen paylaşalım?
#3
Olur hiç fena olmaz. Zaten ana hikayedeki hızı görünce öyle kaldım.. Cheesy
#4
(16.07.2013, Saat: 22:38)Lorkhan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olur hiç fena olmaz. Zaten ana hikayedeki hızı görünce öyle kaldım.. Cheesy
Eheh,aklımın köşesinde duruyor her biri. Tamamdır öyleyse.
#5
Pelinal zırhlarını veriyordu değilmi bu dlcde
#6
Tebrikler! 4 Senelik konuyu hortlattınız. Bu konuya kadar geldin de, şu konuyu göremedin mi? http://www.elderscrollsturk.com/konu-obl...sligi.html
#7
Harbi dört sene olmuş ha Cheesy

(21.05.2017, Saat: 06:24)Numinex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pelinal zırhlarını veriyordu değilmi bu dlcde

Aynen pelinal veya knight zırhları var.
#8
(21.05.2017, Saat: 07:34)mertusta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Harbi dört sene olmuş ha Cheesy


Aynen pelinal veya knight zırhları var.

Ustam arada böyle eski rehber tarzı konuları hortlarıtsan sevinirim. Bilmediğimiz şeyleri gördüğümüz için işimize yarar. Her ne kadar biz hortlatınca kızsanızda siz hortlatırsanız arada bir eski konuları birşey olmaz.
#9
Arkadaşlar 9 Kümbetgeçit'e de (wayshrine) gittim. Hepsi de "Değerli görünmek için daha çok şöhret topla." diyor. Bir şeyi yanlış ya da eksik mi yaptım? Daha seviye 3'deyim. Ondan olabilir mi acaba?
#10
Hiç şöhret kazandıran bir görev yapmadık mı? Mesela arena maçlarından her maç başına 1 şöhret alırsın. 9 kümbetgeçit için 9 şöhret gerekiyor.

Not: Mara wayshrine aktif ettiğin halde günlükte görünmeyebilir! Ya ona en son gidersin veya önceden gitsende günlük tetiklenmedi diye üzülme, aslında sayılıyor. Bende böyle bir hata oldu ondan uyarayım dedim.
#11
(17.06.2017, Saat: 19:46)ufon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hiç şöhret kazandıran bir görev yapmadık mı?  Mesela arena maçlarından her maç başına 1 şöhret alırsın.  9 kümbetgeçit için 9 şöhret gerekiyor.

Not: Mara wayshrine aktif ettiğin halde günlükte görünmeyebilir! Ya ona en son gidersin veya önceden gitsende günlük tetiklenmedi diye üzülme, aslında sayılıyor. Bende böyle bir hata oldu ondan uyarayım dedim.

Yok hocam daha oyunun başındayım, seviyem 3. Şöhretim de sıfır. Smile Bilgi için teşekkürler.