Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Google's New Fruits and Vegetables - Türkçe Çeviri
#1
Mod Hakkında

Modun Orijinal Sahibi: GOOGLEPOX

Bu mod oyuna gerçek hayatta ki bilinen popüler meyve ve sebzeleri ekler.

Görseller

resim

Kurulum

Öncelikle orijinal dosyayı indirin ve kurun. Ardından çeviriyi kurun. NMM ile kurduğunuz da bir soru ile karşılaşırsanız "Yes to All" deyiniz.

Nexus Link
#2
-Gerçekten çok canlı , insanın yiyesi geliyor..Çeviri için teşekkürler..
#3
(31.07.2015, Saat: 03:38)mibura link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: -Gerçekten çok canlı , insanın yiyesi geliyor..Çeviri için teşekkürler..
Rica ederim.
#4
Modun gerçek sahibinden izin alınmıştır. Nexus'da ve Forum'da modun orijinal sahibi hakkında bilgi verilmiştir.
#5
(08.08.2015, Saat: 22:42)yunusozgul link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Modun gerçek sahibinden izin alınmıştır. Nexus'da ve Forum'da modun orijinal sahibi hakkında bilgi verilmiştir.
Selam,Ellerine sağlık.Bazı şeyler yapmacık gibi görünüyor mesela Hıyar  Big Grin ama Balkabağı çok güzel Maşallah kesde ye.
#6
(08.08.2015, Saat: 22:44)TrueNordsNever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam,Ellerine sağlık.Bazı şeyler yapmacık gibi görünüyor mesela Hıyar  Big Grin ama Balkabağı çok güzel Maşallah kesde ye.
Hıyardan çok başka şeye benzer derim ben  Big Grin Teşekkürler.
#7
Elinize sağlık denerim bu modu ben. Grafikten pek anlamam ama biraz eskitme yöntemi felan gerçekçi yapabilir gibi Cheesy Ama güzel yiyesi geliyor insanın aynen.  :tebrik
#8
(08.08.2015, Saat: 22:48)YeniCherry link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık denerim bu modu ben. Grafikten pek anlamam ama biraz eskitme yöntemi felan gerçekçi yapabilir gibi Cheesy Ama güzel yiyesi geliyor insanın aynen.  :tebrik
Teşekkürler , bilmiyorum belki bu moda uygun bir texture yada ENB modu vardır. Fakat araştırmak lazım. Yine de teşekkür ederim ilginiz için.