Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Grimsever Kılıcı
#1
Beyler hırsızlar loncasına mensubum ve gezerken "grimsever" diye bir kılıç buldum.Ve aldım yerinden kılıcı şuan envanterimde.Atamıyorum görev itemi diyor.Mjoll mudur nedir bir adam veriyormuş bu görevi.Riftenda buldum bu adamı fakat kılıçla ilgili bir şey söylemiyor.Riften Jarl'ı beni Thane ilan etti bu olaylardan önce.Kılıcı atamıyorum kimseye veremiyorum.Kullansam desem 1 perk bile vermedim tek el silaha çünkü okçuyum.Ne yapmalıyım.Yardım edebilir misiniz ?
#2
Kılıcı bu kadına vermen gerek. Diyaloglarda" Neden Riften'dasın?" gibisinden birşey sorman lazım. O da hikayesini anlatıyor. En sonunda kılıcını kaybettiğini söylüyor. Kılıç zaten sende olduğu için "kılıcını buldum" seçeneği çıkıyor. Kılıcı kadına veriyorsun. Ayrıca, kadına kılıcı verdikten sonra takipçi olarak yanına alabilirsin.

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Mjoll_the_Lioness
#3
Mjoll adam değil, kadın  Cheesy

1) Mjoll the Lioness may not give the quest
This can be solved by gaining a level (including actually increasing the level in the skill menu) and then speaking to her a second time.

2) En az 14 level olman lazım.

3) Kılıcı envanterinden atamazsın ama silahları koyduğun yere koyabiliyorsun.
#4
(31.07.2015, Saat: 13:51)Darkdeep link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kılıcı bu kadına vermen gerek. Diyaloglarda" Neden Riften'dasın?" gibisinden birşey sorman lazım. O da hikayesini anlatıyor. En sonunda kılıcını kaybettiğini söylüyor. Kılıç zaten sende olduğu için "kılıcını buldum" seçeneği çıkıyor. Kılıcı kadına veriyorsun. Ayrıca, kadına kılıcı verdikten sonra takipçi olarak yanına alabilirsin.

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Mjoll_the_Lioness

Biliyorum normalde öyle olması lazımmış da kadın beni takmıyo abi E ye basınca Muhafızlara konuşur gibi konuşuyor bi seçenek çıkmıyor malesef.