Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Gümüş Eller
#1
Arkadaşlar Gümüş Eller oyunda haydut gibi gösterilmesine rağmen bence bu adamların davası çok haklı. Açıkcası ben yoldaş görevlerinde sanki biz kötü taraftaymışız gibi hissediyorum.
Oyun bize Yoldaşlar ve Gümüş Eller arasında bir seçim şansı sunsaydı şüphesiz Gümüş Eller tarafında yerimi alırdım. Acaba benim kaçırdığım,yanlış anladığım bir yermi var?
#2
Sanırım haklı olabilirsin ama ben ormanda yalnız gezen bir kurt adam olduğum için beni çok rahatsız etmiyor.
#3
aynen bazı görevlerin tek taraflı olması beni oldürüyor...yani neden potemayı dünyaya getiremiyoruzki kurtkafatası
mağarasında.
#4
Kaçırdığın bir yer yok, Gümüş Eller'e katılamıyorsun, aynı şey Yeminliler için de geçerli mesela. Onlar da davalarında haklı sayılırlar ama onlara da katılamıyorsun, yanlış hatırlamıyorsam saklandıkları yerde liderleri Madanach'ı öldürebiliyorsun hatta. Oyun kimi yerlerde hiç seçim şansı vermiyor.
#5
Psijic tarikatı vardı ona katilmak iyi olurdu magnusun gözüyle istediğimizi yapabilseydik zaten kendilerine aldılar gözü sinir oldum
#6
adamlar demişti ya dünya göz için hazır degil diye Cheesy
#7
(20.09.2015, Saat: 09:50)Magnus link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Psijic tarikatı vardı ona katilmak iyi olurdu magnusun gözüyle istediğimizi yapabilseydik zaten kendilerine aldılar gözü sinir oldum

Psijic tarikatına katılmak abartılı olurdu bence.
#8
Ben olayı şöyle değerlendiriyorum;

Kurtadamlık bir hastalık ve eğer "yoldaşlar" gibi eğitimli askerler değilseniz diğer insanlara zarar verme olasılığınız çok yüksek.
İçeriği GösterSpoiler:
Dolayısıyla spoiler da verdiğim örnek gibi kurtadamlık=vampirlik ve vampirlik eşittlik kötülük. Dolayısıyla Dawnguard gibi Gümüş El'leri de ben haklı buluyorum "AMA" Gümüş El'lerin görev içindeki vahşi tutumuna ve bizim katıldığımız yoldaşlar'ın ise daha iyi lanse edilmesine bakarsak Gümüş El'lerin haydutumsu görünüp bizim tarafımızdan avlanması açıkçası beni üzmedi.
#9
(20.09.2015, Saat: 02:15)Sesl1harf link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kaçırdığın bir yer yok, Gümüş Eller'e katılamıyorsun, aynı şey Yeminliler için de geçerli mesela. Onlar da davalarında haklı sayılırlar ama onlara da katılamıyorsun, yanlış hatırlamıyorsam saklandıkları yerde liderleri Madanach'ı öldürebiliyorsun hatta. Oyun kimi yerlerde hiç seçim şansı vermiyor.

Gümüş Eller'in neresi haklı? Adamlar kurt adam düşmanı, onlara hayvanlar gibi işkence edip kafalarını kesip kazıklara sokuyorlar. Yeminliler desen yitik elflerden daha beterler, kendilerinden olmayan herkesi öldürmeye programlanmış makineler gibi. Geçmişte ne yaşadıkları umurumda değil, haklı bile olsalar bu tavırları yüzünden artık haksızlar ve asla Markarth'ı geri alamayacaklar çünkü insan değiller, her pislik bunlardan çıkıyor, cadılara tapıyorlar.

Yazım kurallarına dikkat ediniz.

İçeriği GösterSpoiler:
#10
banada yanlış geliyor.benim ırkımı katleden işkence yapana affım yok na hail the moonwolf