Konuyu Okuyanlar:
2 Ziyaretçi

Hanedan Guildi Katılım Konusu
#1
Guild, 500 olan üye sınırına eriştiği için yeni gelenleri aramıza almak adına 3 aydır offline olan üyeler guildden çıkarılmaktadır. Eğer guildde değilseniz tekrar katılmak için buraya isminizi yazabilirsiniz.


İçeriği GösterTANITIM YAZISI:Guilde katılmak isteyenler buraya id bırakabilir, oyun içinden @Totomushen'e ulaşabilirler.


Guild Lideri: @Totomushen @imphotem

Çılgın Hanedan Üyeleri:


[+] imphotem isimli üyenin iletisini 5 üye beğendi
#2
Teşekkürler benim gibi yeni başlayanlar için çok iyi :tebrik
#3
ts filan varmı ? yoksa ayarlamaya çalışalım ts ile dadından yinmez harbi böle kıraathanede oyun oynar gibi hem muhabbet hem oyun yaparız
#4
(15.02.2015, Saat: 23:53)TheRadek link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ts filan varmı ? yoksa ayarlamaya çalışalım ts ile dadından yinmez harbi böle kıraathanede oyun oynar gibi hem muhabbet hem oyun yaparız

TS bulunuyor, sadece guild üyeleri erişebiliyor ts ye.
#5
Merhaba Elder Scrolls Severler.  :bye

Öncelikle Türkiye'nin Elder Scrolls portalında olmak ve böyle güzel anılmak harika. Tıpkı "bu oyuna" emek veren, "bu oyuna gönül veren herkese" emek veren buradaki insanlar gibi; bizler de benzer ilkelerle guild olarak yolumuza devam ediyoruz. Bir yandan Elder Scrolls Online'a yeni başlayanları yalnız bırakmayan, bir yandan da oyunda tecrübe kazanmış oyuncuları başarıya doğru organize eden yapımızı sürdüreceğiz. Kurulduğumuz ilk gün olduğu gibi; hedeflere hırsla değil azimle, ancak sohbetin sıcaklığını ve oyun oynamanın keyfini aksatmadan ilerliyoruz.

İlk mesajda herşey harika özetlenmiş, bizlere üstüne daha fazla kelam etmek değil, buyrun demek düşer.

Herkese iyi oyunlar, keyifli Elder Scrolls anları dilerim.
#6
    TeamSpeak zorunlu mu?
#7
(16.02.2015, Saat: 18:14)Bilinmiyor link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:     TeamSpeak zorunlu mu?

Guildde zorunlu olan tek şey diğer üyelere saygılı olmak.
#8
Sayın Eso severler ve adaylar,

Hanedan guildi yukarida da bahsedilmis olduğu gibi dostluğun, arkadaşlığın, samimiyetin hüküm sürdüğü eğlenceli bir ortamdır. Akıl yaşı yüksek oyunculara her zaman başımızın üstünde yer var.

Guildin aktiviteleri hakkında konuşmak gerekirse şuan haftanın iki günü Trial (12 kişilik dungeon- veteran 14 seviyesi) yapılmaktadır. Ancak oyuncu sayımız gün geçtikçe arttığı için yakında haftanın 3 gününe çıkarmayı düşünmekteyiz. Aynı zamanda haftanın kalan günlerinde dragonstar arena veteran (oyunun en zor 4 kişilik dungeon'ı) takımları kurmaktayiz. Mertusta, Ozy ve arkadaşları gibi çok yetenekli PvP ağırlıklı oynayan oyuncuların guildimize katılmış olmaları PvP kolumuza büyük katkı sağlamıştır. Hanedan bu çeşitlilik sayesinde oyuncularına eğlenceli bir ortam sunuyor.

Yeni başlayan arkadaslar; oyunu öğrenmeniz ve bir an önce bizim seviyemize ulaşabilmeniz için her türlü desteği vermekteyiz. Uzun tutmaya gerek yok kısaca oyunda yeni de olsanız eski de çalacağınız kapı Hanedan kapısıdır. Biz ise size o kapıyı gülen yüzlerle açmak için sabırsızlanıyoruz Smile
Bir dünya kurallar koyarak egosunu tatmin eden insanlardan bulamassınız aramızda. Kural, emir, görev, ferman ve benzeri kelimelerden yoksun bir guildiz. Oyunculardan beklentimiz saygı ve tatlı dildir. Gerisi çorap söküğü gibi zaten geliyor.

Mertusta'ya Hanedan'a yönelik desteğinden dolayı buradan yine teşekkür ederim.
#9
Hocam bende yeni başladım daggerfall tarafında bosmer night blade oynuyorum suan statları felan kafama gore veriyorum skill bara her tarzdan skill koydum her zırhdanda bir parca giydim.Sanırım oyunda ah yok.Zygoru takip ediyorum skyshard ve lorebook da kurdum.WoW ve GW2 oynadım içlerinden en çok hoşuma giden bu oldu.Hem quest sistemi(Keşke ingilizceyi cok iyi bilsem dedirtti oyun Smile Hem hepsinin seslendirilmiş ve instancelerile desteklenmiş olması)Levellingden ilk defa sıkılmadım hatta zevk aldım diyebilirim ilerde bir mage açarım ^^ İnşallah end game yanıltmaz beni keske skiller 5+1 olmayıp class aktifleri daha çok olsaymış cahillik edip morphladım skilleri kullanmıyorum şimdi neyse sıfırlarım ilerde.He birde oyun müthiş bir topluluğa sahip bu gün bir boss u kesmem gerekiyordu ölüp ölüp duruyorum bi zone chate yazdım anında 3 kişi yardım etmek için whisper attı 3 ünede teşekkür ederim tekrar geldiler bir iki bilgi verdiler kendi gorevlerine devam etmeleri gerektiğini söyleyip ayrıldılar.Birde ilk mapde bi arkadaş bulup 3-4 level aldım 12 yim şuan inşallah b2p sistemi bozmaz bu topluluğu eso plus alırım %90.Kısaca oynarım ben bu oyunu Wink Benide aranıza kabul ederseniz büyük mutluluk duyarım.Diğer oyunlardan tanıdığım ve cok sevdiğim bir arkadaş var oda gelir 2 güne.Neyse nereye yazsam bilemedim yazdım buraya.Daha uzatmadan @BlackForReal Karakter adımda Obilux.İyi oyunlar.
#10
@BlackNWhite, oyun içinden @Totomushen'e mail atarsanız sizi guilde alırlar.
#11
(20.02.2015, Saat: 21:40)mertusta link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @BlackNWhite, oyun içinden @Totomushen'e mail atarsanız sizi guilde alırlar.
Tamamdır yarın sabah atarım teşekkürler Smile
#12
merhaba oyuna yeni başladım aranıza katılmak istiyorum. @fozkayaa
#13
Buranın sadece Hanedan için ayrılması güzel olmuş Smile
#14
Bende ESO ya yeni başlayanlardanım 7 Level wood elf night blade okçusu olarak oynuyorum.

Süper bir oyuncu değilim takım olarak yardımlaşan oyuncuyum benim için beraber eğlenmek her şeyden önemlidir.
#15
Bende guilde katılmak istiyorum burayı önerdiler yeni başlayacağım oyunu aldım ama daha yüklemedim