Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Hanedan Güncesi
#1
Herkeze selam olsun Hanedan dostları..

Konu başlığından da anlaşılacağı üzere bir gün önce hanedan da yapılan veya sizin yaptıklarınızın hikayelerinin anlatılacağı bir alan olsun istedik.

İlk ben başlıyayım. geçen salı büyük bir katılımla VHRL yapma fırsatı bulduk ve inanılmaz dı. Hanedan yönetimi olarak bu talep karşısında biraz şaşkına uğradık ama herkezin de anlayışı sayesinde 2 ayrı tur yaptık.Burdan herkeze anlayışı için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Gerçi 2. tur da oyun dinamiklerinde oluşan bir bug yüzünden geceninde ilerleyen saati yüzünden yarıda bırakmak zorunda kaldık. Amma velakin bunun telafisini en kıza zamanda Raid lideri dostlarımızın karşılayacaktır.

Şimdilik hepiniz sağlıcakla kalın.
#2
iyi günler guild girmek istiyorum yeniyim Smile nick im Zorba-Tr eu pc den oynuyorum.
#3
Hanedan'da dün gece bankaya 35k attım Sad
#4
Bende guilde yeni bir çaylak olarak katıldım. Smile
#5
ben de guilde 25k atacağıma guildden 25k çektim Smile sonra farkedilince geri 60k attım Cheesy
#6
Düngece Mustafa olmadan cok rahat bi veteran trial yaptık  Big Grin

Güncellendi [time]1480671907[/time]
(30.11.2016, Saat: 00:13)Suedo link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende guilde yeni bir çaylak olarak katıldım. Smile

Aramıza hosgeldin dostum

Güncellendi [time]1480843116[/time]
Dün gece cyrodil de resmen emperor farmladık ve buda katılım sağlayan Hanedan dostlarımızın sayesinde oldu ve çok eğlenceli geçti. pvp raidini yönetn başta ilkan ve musta dostlarımızı ve katılan herkeze teşekkür ederim.
#7
Dün gece Hanedan toplantısı yaptık ve çok güzel kararlar aldık. Meclis üyeleri olarak.Bu hafta içerisin de duyuruları yapılacak.

Günü toplantı yaparak bitirdik  Shocked
#8
İki dün önce emperor kızdırdık. Mahalleyi çağırmış adam.
#9
Geçen yine emperor farmlıyoruz Smile
#10
Dün geceki Hel Ra trialinde bir trolün hornu öttürmesi ve ihalenin benim üzerime kalması Cheesy
#11
Dün gece 2 veteran denemesi yaptık ilk deneme bitirdik fakat ikinci denemede ise boss bug a girmesi yüzünden bitiremedik. Eğlenceli ve zevkli bir deneme idi sarı eşya alan arkadaşlara hayırlı olsun.
#12
Dün gece pvp etkinliğimiz vardı. Çok güzel geçtiğini söğliyebilirim yine emperor farmladık. ve baya bi kızdırdık adamı  Big Grin Big Grin Big Grin
#13
Dün gece yine bir toplantı günüy dü Cheesy Trial ve sosyal etkinlik için hazırlıklar yaptık. Sosyal etkinlik cok güzel olacak. Cheesy
#14
Düngece hızlı ve eğelenceli bi trial oldu. 3 zindanıda gezdik ve yeni eşyalarımızın sahibi olduk Cheesy
#15
Yaklaşık 15 yıl boyunca çeşitli MMORPGler ile haşır neşir oldum o yüzden gerçekten ciddi anlamda bir oyuncuyum. Başka oyunlardan zevk almamaya başladığımda hep kendimi WoW serverlarında bulmuştum ve daha sonra bir çok oyunda da yer aldım. Bu tür oyunların en büyük avantajı kendinize bir guild bulup oyun içerisinde (ve dışarısında) arkadaş edinmek ve onlarla birlikte "eğlenmek". İşte ben bu eğlence kısmını pek başaramamıştım bu zamana kadar ya da eğlendiğimi sanmışım. Çoğu oyunda katıldım guildler "ciddi" anlamdaki guildlerdi. Onların arasına katılabilmek için bir DPS oyuncusu iseniz dps testi yapmanız gerekiyordu vs. kısacası bir oyun için bile sınava tabi tutuluyordunuz. Elder Scrolls dünyasını gerçekten seven biri olarak ESO çıktığı ilk zaman bodoslama atladım ve artık tek oyunum olacağını düşündüm. Yine katıldığım guildlerin çoğu soğuk ve aç gözlü kişilerden oluşuyordu. Hani aç gözlü derken o an o guildde olmalarının amacı sosyallik, eğlence vs. değil. Direk item toplamak, diğerlerini önemsemeden kendin için uğraşmak. Oyundan veteran levelleri kaldırıldıktan sonra uzun bir süre ara verdim. Çünkü yapacak bir şeyim kalmamıştı, end game diye adlandırılan sınır levellerde yapılması gereken her şeyi yaptım vesayre. Daha sonra bir arkadaşımın ısrarı üzerine tekrar oyuna sıfırdan başlamaya karar verdim ancak bu sefer kendimi kanıtlamak zorunda kaldığım birileri olmadan oynamak istiyordum. Ve internetten yaptığım araştırmalar sonucunda Hanedan guildini buldum. Sağlam bir Aldmeri Dominion fanı olmakla birlikte onlarla da pvp girmem olur biter diye düşündüm ve daha sonra başvurdum Harun abimiz(@imphotem) sağolsun beni çok geçmeden o sıcak aile ortamına kabul etti. Başlarda guild chatten biraz uzak durdum açıkcası, "çok bilmiş" kişi olarak gözükmek istemedim. Fakat daha sonrasında sohbetlere katılmaya ve diğerleriyle haşır neşir olmaya başlamıştım, dediğim gibi burada kendimi kanıtlamama gerek yoktu. Herkes oyunu "bir arada olmak" ve "eğlenmek" için oynuyordu.
Geçtiğimiz günlerde pvp ile olacak etkinliklerini artıracaklarını duydum ve sonunda Daggerfall Covenant'ta oynayabileceğim bir karakter açtım. XP bonus etkinliğinden ve guilddeki arkadaşlarla güle eğlene kastığım için çok uzun sürmeden kendimi Cyrodiilde buldum. Daha sonrasında ufak bir grupla ne tür harikalar yapılabileceğini gördüm. Tabi bunu gerçekleştirirken aldığımız keyif mükemmel ötesiydi  Cheesy
Anlatmaya çalıştığım şey ise şu geçirdiğimiz son hafta bunca yıl oynadığım bütün mmorpg günlerine bedel olduğunu fark etmiş olmam.
Sizler de eğer Hanedan ailesine katılmaya karar verirseniz hiç pişman olmazsınız. 
Böylesine eğlenebilmeme ve güzel arkadaş ortamlarına katılmamı sağladıkları için Hanedan halkına teşekkür ediyorum.
[+] Suedo isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi