Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Haritada İşaretlenmemiş Yerler - Yanan Çiftlik Evi
#1
Birazdan göreceğiniz bu ev sürekli yanmaktadır. Yani söndürmeniz mümkün değil. Ben buz büyüleriyle çok denedim ama başaramadım. Fakat evden uzaklaşıp daha sonra tekrar geri döndüğünüzdeyse sönmüş oluyor. Bizde başlıyoruz evi didiklemeye...
Ev tamamiyle harap olmuş durumda. İçeri girip sola döndüğünüzde sandık bulunuyor. Şansınıza ne çıkarsa içindekileri alın. Şöminenin hemen sağındaysa mumlarla bir daire oluşturulmuş. Ayin yapıyorlar olsa gerek. Mumların hemen önünde de yanmış bir ceset görüyoruz.
Ev nasıl oldu da bu hale geldi bilinmez ama Skyrim'deki ilginç mekanlardan biri olduğu kesin. Yazıyı kapatmadan önce bir şey farkettim. Cesedin ellerinde bir parşömen bulunuyor. Bilin bakalım ne? Scroll of Conjure Flame Atronach parşömeni! Anlıyoruz ki acemi büyücümüz Flame Atronach yaratayım derken evi yakmış. Boşuna dememişler ateşle şaka olmaz diye... Son olarak evin dışında yere devrilmiş ağacın köklerinde Destruction Skill kitabı "The Horrors of Castle Xyr" ın olduğunu söyleyip konuyu kapatalım.

resim

resim

resim

resim

resim

Çiftlik evimize gitmek için ilk önce Riften'in güney yakasında bulunan Lost Tongue Overlook'a gidin. Buranın doğusuna doğru ilerleyin. Dağın hemen eteklerinde evimiz bulunuyor.

resim
#2
ice dragon lazım onu çağır o söndürür bu evi Cheesy


bu arada iyi çalışma