Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Heartfire Çocuk Evlat edinme Rehberi
#1
Evlat edinebileceğimiz 8 çocuk var bunların 4ü şehirlerde 4üde riften yetimhanesinde kalıyor önce şehirde olanları anlatayım.Eğer yetimhaneden almak istiyorsanız windhelme gidin ve aretino residenceye girin orda black secrement yapan çocuğu bulun birini öldürmenizi isteyecek kabul edin bu yetimhanedeki sorumlu onu öldürün merak etmeyin guardlar filan saldırmıyor ama genede yatmasını bekleyin yatınca sneak attackla indirirsiniz.sonra windhelmdeki çocuğa dönün ödülünüzü alın 1-2 gün sonra yettimhanedeki çocukları evlat edinebilirsiniz. Ama eger ugrasamam diyorsanız şehirlerdeki çocukları evlat edinmek için göreve gerek yok.Önce şehirlerdeki çocukları anlatacağım

alesan
resim
kendisi redgurad bi çocuk dawnstarda ikametgah ediyor ve madencilere yemek taşıyarak yaşamını devam etiriyor babası denizciymiş bi kere gemiyle gitmiş bida dönmemiş.onla konuşun en sonunda evlat edinme seçeneği çıkacak ve hayırlı olsun nur topu gibi redguard evladınız oldu

blaise
resim
Blaise katla farmda çok ağır şartlarla  çalıştırılan ve kapitalizmin dişleri arasında ezilen birçocuk ve çok çalıştığı için hayatından bıkmış ahırda yatıyor.Bu çoçuğun annesi babası imperial legiondaymış ve bir stormcloak  pususunda hayatlarını kaybetmişler.Sonra katlada işçi olarak çiftliğine almış ama çok kötü davranıyormuşO kadar kötü ki evinde bile yatırmıyor dışarda atların yanında felan yatıyor.Yine sonuna kadar konuşun sevimli bir evladınız oldu.Ayrıca blaise breton.

Lucia
resim
Franciso yetimhanedekilerden biri francois in annesi babası birkaç yıl önce onu bırakıp gitmiş geri gelcez diye söz vermiş ama yok işte atıp kaçmışlar onu belliki.Yetim hanedeki çocukları evlat edinmek için gerdurud ölünce yerine geçen kızımıza bir çocuk evlat edinmek istiyorum derseniz oda durumunuz nasıl diye sorcak sizde cevaplayacaksınız sonrada çocuklarla konuşun ve istediğinizi alın.

hroar
resim
hroar ismini aslan kükremsinden alan garip bir çocuk bunların hikayesini pek bilmiyorum kusura bakmayın arkadaşlar ama buda bol keseden sallıyıp duruyor aslan maslan.

Runa Fair-Shield
resim
Runa cidden güzel bir kız bu kızımızda yetimhanedeki tek kız olduğundan tüm pis işleri buna yaptırıyorlarmış.Bu kızımız akıllı dayanıklı ve çevikmiş evlat edinecekler francoisle hroardan iyidir yani runa candır.

samuel
resim
Samuel anasını babasını hiç görmemiş ikiside o doğmadan ölmüş yani sanırım annesi o doğarken ölmüş ve hiç ailesi olmamış samuelde akıllı ve zeki bir oğlan samuelde iyidir yani.

sofie
resim
Güzeller güzeli sofie windhelmde yaşıyor babası bir stormcloakmış ve askerden birdaha gelememiş oda yiyecek bir kuru ekmek için çiçek satmaya başlamış gariban ondan çicek alın sonra seçeneklerde evladım ol diyeceksiniz ve oda eşyalarımı toplayıp geliyorum diyecek mutlu son

VE REHRİMİZ BURDA BİTİYOR ARKADAŞLAR BEĞENDİYSENİZ NE MUTLU BANA
#2
moderatörler rehberde hata oluyor düzenlermisiniz
#3
Rehber yaptığına göre yazım kurallarına daha çok dikkat etmen gerektiğini düşünüyorum. Bu tür konular diğerlerine göre daha bir düzenli ve derli toplu olmalıdır. Bunlara dikkat edip eksik bilgilerini de bulup eklediğin sürece güzel bir rehber olmaması için hiçbir sebep yok.
#4
Vatansever'e katılıyorum. Sadece biraz düzenleme gerekli. Bir de bazı kısımları silmen gerekiyor içinde kötü kelimeler olanları. O zaman iyi olabilir..
#5
Düzenliyorum ama deli oluyorum bu rehberde yazdıklarım çıkmıyor ya
#6
İstersen ben bir düzenleyeyim kod halinde sana vereyim sen değiştir olur mu ?
#7
Neler çıkmıyor biraz detaylandırırsan yardımcı olabilirim.
#8
Yalnız beyler rehberin aynısı var yani daha neler:

http://www.elderscrollsturk.com/forum/in...opic=234.0

Bunu dikkate alın lütfen!
#9
(16.08.2013, Saat: 18:22)Gecko link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yalnız beyler rehberin aynısı var yani daha neler:

http://www.elderscrollsturk.com/forum/in...opic=234.0

Bunu dikkate alın lütfen!
Ben fark ettim. Fakat aynı rehberden yapmak yasak değil. Tamam, senin rehber varken bir tane daha yapmak gereksiz olmuş fakat... Yapmış artık, silecek değiliz ya...  Cheesy
#10
Rehberin aynısı olduğu için konu gün içinde kaldırılacaktır. Yapan arkadaşa teşekkür ederiz 369 sözcük bulunmaktadır. Septim miktarını bu sayı üzerinden temin edebilir. Değerlendirilip kaldırılmama olasılığı da bulunuyor.
#11
Hayır aynı rehber yapılır ona neden karışayım. Ancak neredeyse hiç fark yokki. Aynı şeylerin neredeyse hepsini bende söyledim. Mesela ben White'ın rehberlerinden birini neredeyse aynısı olacak şekilde yapsam bir şey yapılmaz mı?
#12
Bakacağım bir rehberlere arada bazı farklar varsa silmem. Ama neredeyse hiç fark yok evet. Konu açmadan önce nelere dikkat etmeliyiz konusunu bu yüzden yapmadılar mı??
#13
Diğer rehber bunların hepsini kapsıyor.. Ama bu rehber benim alanımdan taşındı artık bir şey yapamam. Yetkililerle bildireceğim..
#14
(16.08.2013, Saat: 18:34)Lorkhan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bakacağım bir rehberlere arada bazı farklar varsa silmem. Ama neredeyse hiç fark yok evet. Konu açmadan önce nelere dikkat etmeliyiz konusunu bu yüzden yapmadılar mı??

Evet bende önce okudum rehberi. Aynen bu yüzden yaptılar.

(16.08.2013, Saat: 18:39)Lorkhan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Diğer rehber bunların hepsini kapsıyor.. Ama bu rehber benim alanımdan taşındı artık bir şey yapamam. Yetkililerle bildireceğim..

Diğer rehbere ayrıca ek bilgiler ve evcil hayvan bölümünü de ekliyorum. Daha önce söylemiştim.
#15
Yetkililere bildirdim onların takdirine kalmış.