Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Heartfire malzeme sorunu
#1
arkadaşlar heartfire dlc sinde yapı taşı malzemesini bulamıyorum her yere baktım yok nerde bulabilirim onu
#2
Evi yaptığın alanın etrafında değişik görünümlü yüzeyler olması lazım. Yapı taşı derken ne demek istediğini anlamadım, herhalde quarried stone'u öyle çevirmişler. Etraftaki kaya yüzeylerine bak işte, açık gri bir yer olması lazım, önüne gelince yazı çıkar zaten kazabilmen için.
#3
(19.01.2014, Saat: 23:57)vatansever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evi yaptığın alanın etrafında değişik görünümlü yüzeyler olması lazım. Yapı taşı derken ne demek istediğini anlamadım, herhalde quarried stone'u öyle çevirmişler. Etraftaki kaya yüzeylerine bak işte, açık gri bir yer olması lazım, önüne gelince yazı çıkar zaten kazabilmen için.

onu satan yokmu peki
#4
Var, mesela Belethor's General Goods her şeyi satar.

#5
Senin dediğin taş böyle gözüküyor:

27779-1-1354573429.jpg

Zaten bir kaynakta 4000 tane buluyor, yapacağın bütün evlere yeter öyle diyeyim. Satıcılarda arama, bulsan bile (ki satmıyorlar sanırsam) az miktarlarda bulursun, yetmez.
#6
Hatta Katla's Farm varya, orada tavukların olduğu yerde bir kaynağı var. Git Elemental Fury bas sonra da hemen kaz Wink

Lanet olsun Türkçe Yamaya göre anlatmalıydım Cheesy Katla'nın Çiftliğine gittikten sonra normal kazmayla kazmanız yeterli aslında.
#7
teşekkürler cevapalrınız için en azından neye benzediğini gördüm Cheesy
#8
(20.01.2014, Saat: 00:21)KneCc link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekkürler cevapalrınız için en azından neye benzediğini gördüm Cheesy
O taştan evi yaptığın yerin etrafında var.
#9
evin orda buldum. Cevaplarınız için teşekkür ederim birde kahya atayabiliyormuşuz eve'de bu kahyayı nerden bulucaz kimleri kahya olarak atayabiliriz arkadaşlar.
#10
http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Steward_(Hearthfire) burda kahya olabilicek takipçilerinin listesi var
#11
(22.01.2014, Saat: 17:48)ScaLe link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Steward_(Hearthfire) burda kahya olabilicek takipçilerinin listesi var

Burda bizi izleyen arkadaşlarda var onlardamı kahya olabilir peki