Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Her konunun dağılması hakkında
#16
(13.09.2016, Saat: 23:04)Beyaz link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar, kimsenin eğlencesini, muhabbetini engellemek istemeyiz, RP olayını da kökten bırakın demiyoruz. Tek istediğimiz RP ve ya muhabbetiniz için alakasız konulara sıçrayıp, siteyi baltalamamanız. Olabildiğince "Konu Dışı" bölümünü kullanarak, RP'nizi, muhabbetinizi yapın arkadaşlar, gelelim biz de katılalım.

http://www.elderscrollsturk.com/index.php?board=130.0

RP olayı burada oluyor bu arada. Katılmak isteyenler Lichking'e mesaj atsın. Bunun dışındaki rp oluşumlarına izin vermiyoruz.
#17
Benim konu nerede bu arada? Aradım taradım bulamadım Big Grin
#18
(14.09.2016, Saat: 00:04)Diist Kiin link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim konu nerede bu arada? Aradım taradım bulamadım Big Grin
Ben taşırken bir yanlışlık yapmışım, pardon. Konun şu anda burada.
http://www.elderscrollsturk.com/index.php?topic=11652.0
#19
Kusura bakmayın ama anlamadığım bir şey var: Irak'ta düğün yaptığı için nasıl ceza aldı?

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

#20
(13.09.2016, Saat: 19:49)LichKing link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu tepkileriniz tamamen haklı. Aldığım cezayı ise kesinlikle kabul ediyorum. Sonuçta ben bir moderatorum ve forumda ki arkadaslara örnek olmam gerekiyordu ki hâlâ gerekiyor.

Ben verdiğim rahatsızlıktan dolayı öncelikle rahatsız ettiğimiz ne kadar kişi varsa, moderasyon ve diğer herkesten de kendi adıma özür diliyorum.

Beğen butonuna basacaktım ama makalenin sonunu görünce basmaktan vazgeçtim.  Aldığın cezayı hak etmedin, özür dileyecek olay da kesinlikle yok. 

Bizler buranın yapı taşlarıyız... Düzene saygım var ona lafım yok. Ahlakın, dostluğun, dayanışmanın, güvenin ve daha birçok değerli arkadaşlarımızın mezarda olduğu zamanda bu zamanda birbirimizi kollayıp yine biz, bizi hatalarımızla ( ortada onur kırıcı hata yok) yanlışımızla eleştiri yapıp yönlendirmede yardımcı olacağız.

Dostlar, burada yaşı en ileri olan ben varım sanırım. Onlarca, yüzlerce forum sayfası gezdim gördüm. Biri virgül atmadım diye ceza verir. Biri ne bileyim niye gözün kaşının üstünde değil diye ceza verir vs vs. Bir burası kaldı sığınacak limanım.

Daha yeni eve girdim ve ilk işim kahveyi elime alıp foruma girmek oldu.Kaç kere burada yardım ettiğim kişilerin hakaretine maruz kalmama rağmen kopamadım buradan.

[member=18]Beyaz[/member] , sopanı alıp sık sık kafamıza sallamayı bırak artık,da.  Angry Huzur evi benim gibiler için uygun değil  Cry(13.09.2016, Saat: 20:06)mertusta link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ve arkadaşlar, burası forum ortamı. Ahmet gider mehmet gelir. Aktif üyeler değişir her zaman. Sıcak ortam oluşturalım derken elinizi yakmayın  Leach

İşte burada dağıtmışsın hocam!!!

#21
Bütün evreni bu forum sayesinde öğrendim. Oyunun sadece oynanacak birşey olmadığını öğretti bana bu forum. Benim yaptığım çok büyük bir yanlıştı. Ekmek yediğim yere... gerisini getirmeyeyim. Çok fazla baltaladık forumu.