Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Herkes burcunu söylesin
#1
Konu altına herkes burcunu yazsın ve burcunuzun genel özellikleri olarak söylenenler sizinle uyuşuyor mu sizce? Nasıl değerlendiriyorsunuz? Evet aynen ? yada hayır alakası yok ?


---
Konu açmayacaktım ama genel sohbet konusu falan göremedim oradan soracağım. Alakasız konulara da yazmayayım dedim o yüzden açtım.
#2
Terazi burcuyum ve ne hikmetse burcum hakkında söylenen her özelliğe sahibim. Eskiden bu tarz şeylere inanmıyordum ama artık gerçekten şaşırmaya başladım.
#3
YENGEÇ Cheesy  bende olan tek özelliği (arkadaşlarını hıç bir zaman satmaması) harbidende öyle ..d

-onun dışında duygusal demiş pek duygusal değilimdir 

-inanç kısmına gelirsek evet inanmiyorum D:
#4
Terazi de inanç hakkında ne demi bilmiyorum ve hiç rastlamadım ama ben terazi olarak İslam harici bir dine sahibim. Yengeçteki gibi inanç hakkında detaylı bilgi vermemiş. Sanırım Türkiye'de pek fazla terazi yok.
#5
(26.01.2018, Saat: 23:08)Apple3434 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Terazi de inanç hakkında ne demi bilmiyorum ve hiç rastlamadım ama ben terazi olarak İslam ve Hristiyanlık harici bir dine sahibim. Yengeçteki gibi inanç hakkında detaylı bilgi vermemiş. Sanırım Türkiye'de pek fazla terazi yok.

hehe Smile sana saygım sonsuz ancak ben ınanmıyorum derken (din) kavramında demedim kardesim sen yanlıs anlamıssın

en iyisi ben seni bi aydınlatayım burçlara inanmıyorum Smile) (elhamdülillah müslümanım )
#6
(26.01.2018, Saat: 23:16)Garbrandt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hehe : sana saygım sonsuz ancak ben ınanmıyorum derken (din) kavramında demedim kardesim sen yanlıs anlamıssın

en iyisi ben seni bi aydınlatayım burçlara inanmıyorum Smile) (elhamdülillah müslümanım )

Gerçekten mahçup oldum ya, özür dilerim. Yanlış anlamışım.
#7
(26.01.2018, Saat: 23:18)Apple3434 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gerçekten mahçup oldum ya, özür dilerim. Yanlış anlamışım.

estağfirullah rica ederim Smile
#8
Yav bizde hardcore bağımlısı inanan değiliz günlük ona bakıp hayatımıza ona göre yaşayan. Sadece hoş oluyor. Okuyorsun, senin hakkında söylenen bir şeyler var. Günlük fala filan bende inanmam da takipte etmem genel olarak* okuyorum. Günlük aşırı saçma.. Yok bugün hayatınızın aşkıyla tanışacakmışsın. Ertesi gün zengin oluyorsun. Ertesi gün her şey çok pozitif olacakmış. Ertesi gün kötü olacakmış Cheesy Sallamasyon.. Cheesy

Akrep ben. Söylenenlerin 5te 4'ü doğru :O !

Diğerleri ? Sizde yazın beyler bayanlar.
Benim tam karşıtım Boğa imiş? Boğa var mı hiç forumda ?  Big Grin Big Grin
#9
Astroloji değil astronomi aşığıyım, o yüzden burcum yerine en sevdiğim gezegeni söyleyeceğim. En sevdiğim gezegen Venüs.
#10
(27.01.2018, Saat: 00:03)Newoooo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Astroloji değil astronomi aşığıyım, o yüzden burcum yerine en sevdiğim gezegeni söyleyeceğim. En sevdiğim gezegen Venüs.

Benimde plüton , dışlananları severim...
#11
Akrep olarak plüton benim gezegen oluyormuş :I

Mars ve plütondan etkileniyoruz. Mars'dan savaşçı, plütondan içe kapanıklık. Duygularını belli etmeme vs.

imiş*
---
Savaşçı değil hırs diyeyim. Daha doğru kelime.

İnanmasanız da yazın yav. Sende yaz Newoooo, maksat görelim kim neye denk geliyor Cheesy Hangi burç ^^
#12
(27.01.2018, Saat: 00:06)DARK MAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimde plüton , dışlananları severim...

Plüton gezegen değil. Gezegen olabilmesi için yörüngesinde bulunan, kendinden başka bütün taşları vb. şeyleri temizlemeli. Plüton'un gezegenlikten çıkarılmasının sebebi buydu.
#13
Boğayım. 100 bilgi varsa 90ı tutuyor xd
#14
(27.01.2018, Saat: 00:12)Newoooo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Plüton gezegen değil. Gezegen olabilmesi için yörüngesinde bulunan, kendinden başka bütün taşları vb. şeyleri temizlemeli. Plüton'un gezegenlikten çıkarılmasının sebebi buydu.

dışlanan dedim gezegen olmadığını biliyorum
#15
(26.01.2018, Saat: 23:55)ibodala Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yav bizde hardcore bağımlısı inanan değiliz günlük ona bakıp hayatımıza ona göre yaşayan. Sadece hoş oluyor. Okuyorsun, senin hakkında söylenen bir şeyler var. Günlük fala filan bende inanmam da takipte etmem genel olarak* okuyorum. Günlük aşırı saçma.. Yok bugün hayatınızın aşkıyla tanışacakmışsın. Ertesi gün zengin oluyorsun. Ertesi gün her şey çok pozitif olacakmış. Ertesi gün kötü olacakmış Cheesy Sallamasyon.. Cheesy

Akrep ben. Söylenenlerin 5te 4'ü doğru :O !

Diğerleri ? Sizde yazın beyler bayanlar.
Benim tam karşıtım Boğa imiş? Boğa var mı hiç forumda ?  Big Grin Big Grin

Hi