Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Heroes Of Skyrim Hakkında
#1
Bu eklenti oyundaki DB hikayesi gibi paralımı olacak bilgisi olan var mı ?
#2
(24.06.2017, Saat: 21:06)KaeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu eklenti oyundaki DB hikayesi gibi paralımı olacak bilgisi olan var mı ?

Hayır. Ücretsiz olacak.
#3
Konu eski ama genede yazayım. Belki okuyan böyle olduğunu sanan olur/düzeltelim. Heroes of Skyrim kartları paralı değil.(Yani gerçek para cash şart değil)
Oyun içinden görev yaparak ve zafer kazanarak her 3 zaferde bir kazandığın altınlarla Store'den Heroes of Skyrim card pack satın alabilirsin. 1 kart paketi 100 altın. (Hiç bir şey.. ucuz baya)
Açtığınızda rasgele olarak 6 adet sana heroes of skyrim kartı veriyor. Şansına göre hep çöpte çıkabilir iyileri de çıkabilir.

DB dlc'si paralı idi. Şuan onuda oyun içinde kazandığınız altınlarla satın alabilirsiniz eğer gerçek para vermek istemiyorsanız ama gerçekten baya uzun bir süreç.. 3 bölümden oluşuyor hikaye. Wayrest(bölüm1) Falkreath(bölüm2) Bravil(bölüm3) diye 3 farklı yerde geçiyor. Her bir bölüm 1000 altına alınabiliyor. Her bölümün içinde 6-7 çeşit npc'ler var. Onlarla savaşıyor 6-7 maç demek her bir bölüm.

Bir de zorluk seviyesi koymuşlar. Normal zorluk ve Master zorluğu var. Master'da bitirince tittle veriyor sanırım.
(Master of Stealth . Master of Assasins gibi tittle'ler mevcut oyunda)

Normalde bitirip kartları alıyorsunuz birde master'da bitirdiğiniz de kart vereceğini sanmam. (Ama belki özel bir kart 2-3 tane verebilir de belli olmaz) Master gerçekten zor olduğu için 3-4 kere oynadım denedim ama maçları kazanmak hikayeyi bitirmek gerçekten bayaa bayaaa zor..

Heroes of Skyrim. Dark Brotherhood gibi bir hikaye değil. Bir dönem gibi, heroes of skyrim zamanı* gibi bir havayla getirmişler. Sadece oyuna skyrim kartları ekliyor bir hikayesi senaryosu yok.

Bu kartlarda ejderhalar Alduin Partunaks dayı veya Ulfric hırkız byorn, dişi avcı Aela gibi kartlar eklendi.
ve yeni action kartları Nida(shout'lar) Drain vitality, Fus gibi..

+Kırsakallar, Companions'lar Kurt adamlar. Akçay kurt adam şehir muhafızı falan gibi.. Fırtınapelerin askleri..  Onları da yazayım.
[Resim: stormcloakvanguard.png][Resim: unrelentingforce.png][Resim: whiterunprotector.png][Resim: lydia.png]

Lidya geldi misal. Oyunda ki en güçlü guard diyebilirim şuan *-* Masaya attığınız da hangi tarafa atarsanız atın her iki tarafı da koruma altına alıyor. Yok olana kadar..  Shocked sir Hatun taş :d
Legendary kart.
[+] ibodala isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#4
bilgiler için çok teşşekür ederim