Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Hesabın onaylanması, soru ve öneri
#1
Eldescrollturk Viki'ye katkıda bulunmak için üye oldum fakat kullanıcı adını forumdaki ismimizle aynı yapacağımızdan haberim yoktu. Hesabın admin tarafından onaylanması gerekiyor diye uyarı alıyordum yaklaşık 6-7 gündür. Sonra Viki Kullanımı'na denk geldim ve bugün forum kullanıcı ismimle hesap açtım. Şimdi bir adminin bu hesabın aktif olması için onaylaması kaç gün, ay sürer?Birde Jarlların maddeleri göremedim; Korir, Skald gibi. Üyeliğim aktif olunca bu ve benzeri maddeleri yazmamda bir mahsur var mı?Son olarakta maddelerde bilgi kutusu olmadığını farkettim örneğin;
Bu TR Viki'de Ulfric maddesi, bilgi kutusu yok.
Bu da orjinal Skyrim wikisi, Sağda bilgi kutusu mevcut.

Demek istediğim adminlerin böyle bilgi kutusu yapması mümkün mü, başka bir örnek daha vericem. Ayrıca tr.wikipedia'da 4 yıldır madde yazıyorum, şöyle göstereyim;
Buyrun vikipedi'de yer alan bilgi kutusu belgelemesi

Buna benzeri Skyrim wiki'de de mevcut, Elderscrollturk Viki'ye de eklenme şansı var mı? Teşekkürler.
#2
Beni de onaylayın lütfen. Bu arada, İdgrod Kuzguntaç'ı yazacağım.
#3
Viki'deki olayları yinelemek yerine kısa bir yazı yazdım. Kabul edilir mi?
#4
Hesapları onayladım.
Elder evreniyle alakalı olduğu sürece her türlü yazıyı yazabilirsiniz. Bir de vikide daha önceden yazılıp yazılmamış diye bakmayı unutmayın.

Sitenin vikisi mediawiki değil wordpress tabanlı. O kodlar çalışmaz. Ama o tür bir bilgi kutusu vs ekleyeceğiz gerekli yazılara. Oblivion Çevirisi bittikten sonra vikiyi komple baştan düzenleyeceğiz.
#5
(11.09.2016, Saat: 17:43)mertusta link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hesapları onayladım.
Elder evreniyle alakalı olduğu sürece her türlü yazıyı yazabilirsiniz. Bir de vikide daha önceden yazılıp yazılmamış diye bakmayı unutmayın.

Sitenin vikisi mediawiki değil wordpress tabanlı. O kodlar çalışmaz. Ama o tür bir bilgi kutusu vs ekleyeceğiz gerekli yazılara. Oblivion Çevirisi bittikten sonra vikiyi komple baştan düzenleyeceğiz.

Teşekkürler. Peki diğer bağlantılara aktaran isimleri nasıl yazacağız? Mesela ;  Korir, [[Kışhisar]] mevkibeyi. (Vikipedi'de böyle oluyor " [[ ]] " ) Burada nasıl ?
#6
[member=3]mertusta[/member] Benim yazdığım yazıya bakar mısın? Eğer kısa bulduysan daha yazarım.
#7
Aktif bir yetkili konulması lazım yazılan maddeleri düzenli takip edebilecek.
#8
(11.09.2016, Saat: 17:54)Gregory link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aktif bir yetkili konulması lazım yazılan maddeleri düzenli takip edebilecek.

[member=3]mertusta[/member] 'nın girmediği gün yok ama saat başı da durmuyor.
#9
Korir hakkında bir madde yazdım. Yazılan maddeler yazıldığı gibi sitede gözükse daha sonra moderatör kontrolü ile uygun olup olmadığı saptansa çok iyi olurdu.
#10
(11.09.2016, Saat: 18:05)Gregory link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Korir hakkında bir madde yazdım. Yazılan maddeler yazıldığı gibi sitede gözükse daha sonra moderatör kontrolü ile uygun olup olmadığı saptansa çok iyi olurdu.

İçerik sağlayıcı rütbesinde olanlar sadece yazı gönderebiliyor. Vikideki yazıları düzenleme niyeti olan arkadaşlar bana özelden mesaj atınca ben onlara editörlük, yazarlık vs veriyorum.
#11
Hocam ben Idgrod'u gönderdim ama başkası da göndermiş, kiminki kalır?
#12
(11.09.2016, Saat: 18:24)Folcred link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hocam ben Idgrod'u gönderdim ama başkası da göndermiş, kiminki kalır?

Yazı tura Cheesy

Sonra gelen makaleyi, ek bir bilgi içeriyorsa ilk yazıya ekliyoruz.
#13
[member=3]mertusta[/member] , hocam size özelden bir mesaj attım bakar mısınız?
#14
Hahaha Cheesy Bu forumun Yöneticileri yaman mizahşör Cheesy

Anladım hocam, ama ek bilgi içermiyor sanırım. Bir nebze farklı anlatıyor .s