Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Hired Tug, Assassin vb.
#1
Hırsızlık yaparken ve insan öldürürken kimsenin görmediğine eminim, uyarılar da öyle gösteriyor. Çaldığım şey 1 2 Malachite Ore, öldürdüklerim ise Thalmor ve Stormcloak'lar. Hepsinde son şahit öldürüldi yazısı çıkıyor. Malachite Ore yürütürken ceza eklendi uyarısı da çıkmadı. Zaten böyle şeyler yapmadan önce save alıyorum. Nasıl oluyor bunlar ?
#2
Hired Thug'lar, sen bir şey çalarken ya da birini öldürürken birisi seni görürse (istersen öldür onu) bir sonraki gün karşına çıkıyor diye biliyorum.
#3
Hired thugların görülüp görülmemenle alakası yok, eğer bir eşya çaldıysan sahibinin her türlü arkandan haydut kiralama şansı var. Sanırım tek çözüm eşya sahibini öldürmek, ama zaten birden fazla kez kiralamıyorlar, haydutları öldür geç. Assassinlerinse hiçbir şeyle alakası yok, onlar arada gelir hep, bağlantılı değil yaptığın hareketlerle. Hatta tamamen rastgele şans eseri bu elemanları görmeden önce kaydedersen o bölgeden bir daha gectiğinde assassin görmezsin. Ama hired thuglar her türlü geliyor, önceden kaydedip tekrar geriye alsan bile karşına çıkacaklardır.
#4
Birisinin eşyasını çalarsan, görmese bila peşinden adam yollayabilir.
Birisini öldürürsen yakınları görmeseler bile adam yollayabilir.
Birisini öldürürsen, ölü adamın kendisi bile senin peşine adam yollayabiliyor. doh

Vatanseverin de dediği gibi Assassınların hiç bir şeyle alakası yok. Eğer Assassınlardan kurtulmak istiyorsa ya Darkbrotherhood'da katılacaksın ya da  Dark Brotherhoodun lideri olan Astrid'i öldüreceksin ve Darkbrotherhoodu haritadan sileceksin. Cheesy