Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Hırsızın Gizli Yeri
#1
Bugün oyunda yeni birşey keşfettim,bileniniz varmı bilmiyorum ama Issızkentteki satın aldığımız evin arka kapısı tarafında bir varil var.İsmi Hırsızın Gizli Yeri ve orda değerli eşyalarını koymuş.Bende mücevherler ve Daedrik Ok çıktı bi kaç item daha vardı ama oyunun başlarında işe yarar ancak. Yeni başlayan arkadaşlar varsa bi uğrasın derim para ihtiyacınızın bi kısmını karşılar..
#2
Smile aldığınız diğer evlerin yakınlarında da çıkar. mesela markarth'taki evin hemen önünde, önceden orada olmayan bi varil sonradan spawn oluyor, aynı yazdığınız gibi hırsızın gizli yeri ismine sahip.
vadikentte evin bahçesinde sağ üst köşede var.
vb vb, arayın diğerlerini de bulursunuz, benim aklımda bu ikisi kaldı.
#3
Her bir varilin üstünde işaret olmalı, aynı işaretler veya faklı anlama gelen benzer işaretler bazı ev ve mekan gibi yerlerde de var, hırsızlar loncası üyelerine kolaylık sağlamak için bırakılmış işaretler.

http://elderscrollsturk.com/konu-skyrim-...marks.html

Konuya göz atabilirsiniz.
#4
Dragonborn DLC si ile seyahat edebildiğimiz Kuzgun Kaya(Raven Rock) adlı yerde eski bir Hırsızlar Loncası üyesi var şuan demircilik yapıyor orda.İsmi aklıma gelmedi.Eğer onun görevini yaparsanız size evinin anahtarını veriyor.Özel odası var orda deli dehşet itemler ve bolca para bulabilirsiniz.