Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Hırsızlar Loncası Görev Sorunu
#1
Hırsızlar loncasının bir görevinde
İçeriği GösterSpoiler:
ne zaman o tarafa gitmeye kalksam oyundan atıyor. Başka yerlerde pek sorun yok ama orda hep oyundan atıyor. Modları iptal edip denedim gene aynı.

#2
Korsan kullanıyorsan böyle sorunlar normel
#3
Hangi görevmiş o? Anlat güzelce, merak etme ceza almazsın.
#4
(08.09.2015, Saat: 19:26)Beyaz link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hangi görevmiş o? Anlat güzelce, merak etme ceza almazsın.
Arkadaş niye onu spoiler içine almış bilmiyorum görevin adı açık şeçik brynjolfun bizi Mercer freyle tanıştırdığı görev yani görevde açık şeçik bişey yok :p
#5
Skyrim de görev bug ları çok var. Bende der kolej görevlerinin birinde bug çıktı kolej görevleri kaldı öyle Sad
#6
Kodla geç
#7
(08.09.2015, Saat: 18:44)Haydar link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Korsan kullanıyorsan böyle sorunlar normel

profilimin altında steam hesabımın linki var bi bak bakalım korsan kullanıyor muyum? Bilip bilmeden milleti korsanla itham etmeyin.

Spoilerı oynamayanlar falan vardır diye yaptım. Olabilir mi olabilir. Sorun şu ne zaman oraya yaklaşsam pat diye oyundan atıyor. Sadece o görevi geçen bi kod varsa olabilir. Direkt teslim etmemizi sağlayacak. Yaptın sayacak götürüp verecem. Bu kodlar konusunda pek bilgim yok mecbur kalmadıkça da kullanmıyorum. Bu tarz durumlar hariç yani.
#8
Sorunun görevle ilgili değil. Mekanla ilgili olduğunu düşünüyorum. Görevi kodla geçsen bile, oraya mekana her girmeye çalıştığında oyundan atacaktır. Mekanla ilgili değişiklik yapan her hangi bir mod yüklü mü?
#9
enhanced cities modları varya (towns and cities enhancement gibi) onlar yüklü onları iptal ettim skyui enhanced blood gibi modlar hariç hemen hemen tüm modları iptal ettim loot la baktım tes5 edit le çıkan hataları düzelttim ama gene atıyor gene atıyor.