Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

II. Titus Mede'den sonraki imparator
#1
II. Mede'nin ölümü sonrası boşta kalan tahtı bu sefer hangi hanedanlık gasp eder sizce? Evet arkadaşlar, Elder Scrolls tarihini kendi tarihinden iyi bilen arkadaşların görüşlerini ve teorilerini alabiliriz Smile
#2
Onun ölmesi sana bağlı değil mi?
#3
Aklıma GTA yardımcı karakterlerinin bir sonraki oyunda olup olmayacağı geldi. Mesela Determinant karakterlerin yani ölümünün oyuncunun elinde olduğu karakterler bir daha görünmüyor. Bu durumda Titus'ta determinant kategorisinde. İster öldür, ister öldürme ancak bir sonraki Elder Scrolls oyununda imparator mevzusunu nasıl halledecekler? Aynı şekilde iç savaş.
#4
Lariat veya Tharn.
#5
Vittoria Vici boşa öldürülmedi bence. Mede Hanedanı'nın muhtemelen varisi olmadığı için önümüzde ki felaket senelerine hoş geldiniz, tebrikler. Cheesy
#6
House Stormcloak. Hail Emperor Ulfric. OnLy AnD TruE HerO

(02.11.2017, Saat: 18:40)Diist Kiin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lariat veya Tharn.

Tharnlar hala yaşıyor mu Shocked
#7
Yaşamıyor mu? Cheesy
#8
Eğer II. Titus Mede'nin varisi yoksa ikinci bir Aldmeri işgali görebiliriz. Taht boş, sağlam bir otorite yok. İşgal için daha uygun bir zaman düşünemiyorum.
#9
(02.11.2017, Saat: 18:54)mertusta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: House Stormcloak. Hail Emperor Ulfric. OnLy AnD TruE HerO


Tharnlar hala yaşıyor mu Shocked

Yaşıyor da olabilir yaşamıyor da. Cheesy Bana kalırsa Titus Mede II.'nin varisi olup olmadığı belli değil. Onun kesinleşmesi gerekiyor eğer varisi yoksa bir taht savaşı olacaktır.

Ama büyük ihtimal bu sefer Colovialı güçlü haneler yerine Nibenay da olanların tahtı alacağını düşünüyorum. Oblivion Krizinde Cyrodiil'in batı tarafı baya hasar görmüştü.
#10
Ufak bir mesajla diyorum ki:
[spoiler]Ayleidlerin varisi Direnni[/spoiler]