Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

ESO İki yeni dlc: Wolfhunter ve Murkmire
#1
Bildiğiniz üzere bu sene sonuna kadar Eso'ya iki dlc daha gelmesi planlanıyordu. Birisi zindan diğeri de hikaye odaklı bir dlc olacak. İlk önce gelecek olan dlc Wolfhunter. Moonhunter Keep ve March of Sacrifices isimli iki grup zindanı ekleyecek olan bu dlc kurt adam temasını ele alacak ve baş düşmanımız Hircine olacak.


[Resim: 68a33893510406ab77c401f08f3bb866.jpg]


Diğer dlc ise Murkmire. Bu dlc ile de Black Marsh'ın daha da derinliklerine girebileceğiz. Tam çıkış tarihleri ise şu an için belli değil.

[Resim: 0cdbdc9ff6c86d4a34dc6b91b5bd2ff6.jpg]

Kaynak
#2
Summerset'in hikayeyi daha bitirmedim ama Murkmire ile belli bir hikayeye bağlı kalmayacaklar sanırım.
#3
(11.06.2018, Saat: 15:23)mertusta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Summerset'in hikayeyi daha bitirmedim ama Murkmire ile belli bir hikayeye bağlı kalmayacaklar sanırım.

Olabilir. Yalnız bu seneki dlc Murkmire olduğuna göre, o zaman seneye çıkacak olan chapter için üç bölge kalıyor. Hammerfell, Skyrim ve Elsweyr. Orsinium, Morrowind ve Summerset sırasıyla gittiklerini düşünürsek sıradaki chapter Hammerfell olabilir o zaman. Bu dlc'nin ardına tekrar Black Marsh'a gitmezler herhalde.
#4
(11.06.2018, Saat: 15:53)Darkdeep Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olabilir. Yalnız bu seneki dlc Murkmire olduğuna göre, o zaman seneye çıkacak olan chapter için üç bölge kalıyor. Hammerfell, Skyrim ve Elsweyr. Orsinium, Morrowind ve Summerset sırasıyla gittiklerini düşünürsek sıradaki chapter Hammerfell olabilir o zaman. Bu dlc'nin ardına tekrar Black Marsh'a gitmezler herhalde.

Tamriel dışında olabilir belki? Aurbis haritasında daedrik diyarlar var. Sheogorath'ın mekan büyüktü orası da chapter olabilir.
#5
(11.06.2018, Saat: 15:56)mertusta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamriel dışında olabilir belki? Aurbis haritasında daedrik diyarlar var. Sheogorath'ın mekan büyüktü orası da chapter olabilir.

O da olabilir Cheesy Ama nedense bana deadric bölgelere chapter ile değil de dlc ile gidebilirlermiş gibi geliyor.