Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

İletişim,ticaret
#1
Öncelikle herkese merhaba oyunda whisper,trade,mail atamıyorum ve guild traderlerde goodbye seçeneği çıkıyor sadece bunun sebebi ne olabilir?
#2
mail bende atamıyorum bide trade nasıl oluyor ?
#3
Mail i ye tıklayarak oyuncu seçiyorsun mesajını veya yollayacagin itemi parayı ekliyordu gönderiyorsun.karakter adına değilde idye atmayı dene bende hiç açılmıyor failed diyor.

Trade ise oyuncuya yakın isen yolluyorsun direk olarak item vs para verebiliyorsunuz.elinde bir item varsa onu güzel bir trade guilde girip depodan guild store seçerek satabilirsin benimde problemim şu geceden biri hiç birini yapamıyorum
#4
Mailini kontrol eder misin ZOS'dan bir şey gelmiş mi diye ? Biri seni report ettiyse geçici olarak sosyal aktiviteleri yapamaz duruma gelecek şekilde ban gibi bir şey yemiş olabilirsin . Böyle bir durum varsa mail göndermiş olmaları gerekiyor . Böyle bir mail yoksa ticket gönder , yardımcı olurlar .
#5
Maile baktım birşey yokta eve geçince ticket atacağım artık Multi clientten falan böyle cezalar verilebiliyormuş ama maile bilgilendirme gelmediği için buga girdi diye tahmin ediyorum.