Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

İlk defa Morrowind'e başlıyorum.
#1
Başlıkta söylediğim gibi Morrowind'e ilk defa başlıyorum. Tavsiyeleriniz var mı? ( Her diyaloğu okumak dışında Cheesy)
#2
Bu konuya göz atabilirsin:

http://elderscrollsturk.com/konu-iyi-bir...clari.html
#3
Vivec City'de kaybolmamak için görsel hafızanın iyi olması lazım. 10 yılı aşkın süredir ara ara Morrowind'i oynarım daha yeni bitirdim sayılır. PC gamer dergisi demosunu vermişti zamanında hey gidi günler hey.. ADSL Türkiyeye henüz gelmemişken oyun takası yapardık mahallede, sende ne var delta force var ver abi yükliyim, call of duty 2 max payne falan..arkadaş samsung kasa almış yanında promosyon Morrowind hediye etmişler dedim bunu alıyorum karrrşim sat bana. ne kadar? 3 milyon. mmorpg oynar gibi morrowind oynuyordum Undecided Arena'yı bitiricem şimdi.
#4
(27.04.2018, Saat: 04:38)Dude Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vivec City'de kaybolmamak için görsel hafızanın iyi olması lazım. 10 yılı aşkın süredir ara ara Morrowind'i oynarım daha yeni bitirdim sayılır. PC gamer dergisi demosunu vermişti zamanında hey gidi günler hey.. ADSL Türkiyeye henüz gelmemişken oyun takası yapardık mahallede, sende ne var delta force var ver abi yükliyim, call of duty 2 max payne falan..arkadaş samsung kasa almış yanında promosyon Morrowind hediye etmişler dedim bunu alıyorum karrrşim sat bana. ne kadar? 3 milyon. mmorpg oynar gibi morrowind oynuyordum Undecided Arena'yı bitiricem şimdi.

Arena’yı bitirmek safi işkence, ben hileli karakterle bitirdiğim ve bütün haritaları internetten baktığım halde o labirentlerde o kadar sıkıldım ki zorla bitirdim. Bütün Tamriel’i kapsadığından remake’inin yapılması da mümkün değil. Hikayeyi okuyup geçmek en iyisi.

—-

Morrowind konusunda Darkdeep’e katılmakla beraber kendi rehberimin reklamını yapmış olmayayım. Smile
#5
(27.04.2018, Saat: 12:11)vatansever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arena’yı bitirmek safi işkence, ben hileli karakterle bitirdiğim ve bütün haritaları internetten baktığım halde o labirentlerde o kadar sıkıldım ki zorla bitirdim. Bütün Tamriel’i kapsadığından remake’inin yapılması da mümkün değil. Hikayeyi okuyup geçmek en iyisi.

—-

Morrowind konusunda Darkdeep’e katılmakla beraber kendi rehberimin reklamını yapmış olmayayım. Smile

Denerim bir ara şu sıralar Eso oynuyorum veteran Maelstrom'u geçemeyince biraz çıldırdım her şeyden nefret ettim hatta intiharı düşündüm bugün, diğer insanlar yapabiliyor benim neyim eksik buildim herşeyim tam. Reflekslerim mi zayıf acaba? Dediğim gibi psikolojimi alt üst etti. 3. kattayım bir de düşünebiliyor musun? 

Rehberinden yardım aldığımı itiraf etmeliyim özellikle başlarda para kasmak zor olduğu için Ebony ekipmanları kapmıştım Vivec'te. Teşekkürler.