Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

İlkel Yılan Türbesi Döngüsü 3. Bölüm Yayımlandı!
#1
[Resim: m73umpi9.jpg]

İçeriği GösterBÖLÜM I - Giriş ve Ana Hikaye:

İçeriği GösterBÖLÜM II – Tarih ve Tanrılar:

İçeriği GösterBÖLÜM III – Kayıp Efsaneler:
[+] DRAGGUR22 isimli üyenin iletisini 4 üye beğendi
#2
Rezerve.
#3
Kendine güzel evren oluşturmuşsun bence burdan devam et...Oluşturduğun evrenin Yaratılış bölümünün üzerinde bence biraz daha çalış...Ülke isimlerini biraz daha kısa yazarsan on numara olur. Krallıkları oluştururken belirli bir kronoloji içerinde yapmaya çalış; atıyorum işte bir beyaz kağıt al 1.Hükümdar - kendi kafanda oluşturduğun zaman çizelgesinden bir tarihe yerleştir. Sistematik olarak gidersen daha güzel bir çalışma ortaya çıkar.. Kısa bir not ekliyeyim harita oluştururken Bir kahve yap, yanlışlıkla bir beyaz kağıdın üzerine dök  Wink Big Grin Genel olarak büyük kurgu yazarları harita oluştururken hep böyle yaparlarmış..
[+] Çepni61 isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#4
(02.01.2018, Saat: 22:58)Çepni61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kendine güzel evren oluşturmuşsun bence burdan devam et...Oluşturduğun evrenin Yaratılış bölümünün üzerinde bence biraz daha çalış...Ülke isimlerini biraz daha kısa yazarsan on numara olur. Krallıkları oluştururken belirli bir kronoloji içerinde yapmaya çalış; atıyorum işte bir beyaz kağıt al 1.Hükümdar - kendi kafanda oluşturduğun zaman çizelgesinden bir tarihe yerleştir. Sistematik olarak gidersen daha güzel bir çalışma ortaya çıkar.. Kısa bir not ekliyeyim harita oluştururken Bir kahve yap, yanlışlıkla bir beyaz kağıdın üzerine dök  Wink Big Grin Genel olarak büyük kurgu yazarları harita oluştururken hep böyle yaparlarmış..
Yorumun için sağol. Şu an açıkçası evrenin arka planını çok düşünmüyorum. İlk olarak evrenin son dönemindeki bu hikayeyi işlemeyi planlıyorum. Bu hikaye içerisinde ilerlerken geçmişle ilgili olayları ya da loresiyle ilgili bilgiler vererek yazabilirim ya da bu hikaye sonlandıktan sonra geçmiş yüzyıllarda yaşanmış diğer olayları konu alabilirim. Ama birşey fark ettim bu iş gerçekten çok zor. Kafa patlatmak gerekiyor. Bakalım. Acemice bir heves işte. Bir yerlere varacak mı zaman gösterir.
[+] DRAGGUR22 isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#5
Hikaye içerisinde evren ile ilgili bilgiler vererek ya da geçmiş olaylardan da bahsederek hikayeye devam etmek her zaman en mantıklı tercihtir. Epik-fantastik eserlerin büyük yazarları da hikayelerini bu şekilde yazmıştır. Diğer türlü iş, içinden çıkılmaz bir hal alır. Evrenle mi uğraşacağım yoksa hikaye yazmakla mı? Cevap basit; her ikisi de. Bence de bildiğin gibi yap. Yazmaya devam et. Okuyanlar her zaman olur. Smile
[+] PhantomDancer isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#6
(02.01.2018, Saat: 23:40)PhantomDancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hikaye içerisinde evren ile ilgili bilgiler vererek ya da geçmiş olaylardan da bahsederek hikayeye devam etmek her zaman en mantıklı tercihtir. Epik-fantastik eserlerin büyük yazarları da hikayelerini bu şekilde yazmıştır. Diğer türlü iş, içinden çıkılmaz bir hal alır. Evrenle mi uğraşacağım yoksa hikaye yazmakla mı? Cevap basit; her ikisi de. Bence de bildiğin gibi yap. Yazmaya devam et. Okuyanlar her zaman olur. Smile

Bende böyle düşünüyorum. Teşekkürler.
#7
Çok güzel olmuş eline sağlık ama tavsiyem diyar adını değiştir okunması bayağı zor.
[+] hjalti isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#8
(01.03.2018, Saat: 14:29)hjalti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel olmuş eline sağlık ama tavsiyem diyar adını değiştir okunması bayağı zor.

Teşekkürler. Düşüneceğim bunu.
#9
@DRAGGUR22 Yakında kitap yazarsın artık, ilk kitabını imzalı bir şekilde isterim aklında bulunsun  Wink Cheesy
[+] Çepni61 isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#10
Sağol dostum. Smile
[+] DRAGGUR22 isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi