Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Irklar
#1
Thumbs Up 
Sizce bir elfin khajitin aragonyalinin dovahkiin olmasini mantikli goruyormusunuz düşüncelerinizi alalim  Smile
#2
Akatosh'un yolladığı her ölümlü Dragonborn olabilir Smile Ama Trailerde Nord olarak gösterilmiş.Bu senin kararın eğer sadece İnsanlar Dragonborn olsaydı Elf veya yaratık sempatisi olan oyunculara haksızlık olurdu.
#3
Oncekilere bakiyorum hepsi insan Cheesy Trailer Çok Etkiliyor İnsanlari
#4
Bence gayet mantıklı . Sonuçta bu bir hediye değil mi ? Herkese bahşedilebilir bir özellik . Birde bu gibi sorular için konu açmasak ?
#5
Tarihte görülmedi hiç ama olabilir. Ama sıkıntı şurada ki Last Dragonborn hem Dragonborn, hem de Shezarrine. Bir Elf'in, Argonyalı'nın veya bir Khajiit'in Shezarrine olmasını ne kadar mantıklı buluyorsun? Cheesy
#6
Şöyle savaşçı , kuvvetli , Onurlu Kodlak gibi adamlar var iken , Bana hırsız bir Argonyalının Last Dragonborn olması mantıklı gelmiyor şahsen.
#7
Bende Wood Elfim Tongue
#8
Akatosh’a kalmış birşey, örneğin TES: Oblivionda Mankar Camoran, kendisi bir high elftir ve sadece dragonbornların giyebildiği bir kolye olan amulet of kings’i giymiştir ayrıyetten kendi kitabı Mysterium Xarxeste garip dilde sözcükler söylediği ve üç gün sonra ateş üflediğinden bahseder.
Bahsettiğin Skyrimdeki karakterimiz ise o Nord olarak kabul ediliyor hikayede, diğer TES oyunlarında da aynı şekil oyunun geçtiği ülkenin ırkından kahraman.
[+] LorkhaN isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#9
benim khaajit bir yer vardi oylesine acmistim dragonbornluk gercekteb yakismiyo heryeri tuylu bir hirsiz kedinin dünyayi kurtarmasi

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[+] hjalti isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
#10
Yakışmıyor olabilir vb. ama sonuçta olması mümkün.
#11
(16.01.2017, Saat: 02:43)DRGN Lycaon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yakışmıyor olabilir vb. ama sonuçta olması mümkün.

   lore'a  göre mümkün değil çünkü  alduin's wallda resmedilen last dragonborn insan ya da elf.

   
İçeriği GösterSpoiler:
#12
Irkçılık yapmayalım şimdi Cheesy

Miraak ın nord olduğunu sanmıyorum.
#13
resim ? 4889-0-1479867662.jpg ?


Yakışmıyor. Take a look. demeleri daha iyi  Big Grin  Tüccar ve hırsız olarak devam etsinler.
Dünyayı kurtaran ejderhalarla kapışan kedi* Komik oluyor. Heroic bir tiplemeleri yok. Kajit argonyalı vs hikaye için.. Rp yapmak için çeşit işte.
----
Dragonborn ! diyeceksin;
resim
Tipe bak: Önüne yumak at oynasın (/)_-')
Kahramanların insanı etkileyen ihtişamlı görüntüsü olur.
İçeriği GösterSpoiler:
[+] ibodala isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#14
Doğru mu hatırlıyorum bilmiyorum ama, ejderdoğan olabilmek için ejderdoğan soyundan geliyor olmamız lazım diye hatırlıyorum. Yani bir elf ve insan çiftleşebildiği için elfler ve insanlar ejderdoğan olabilir. Ama Khajiitler ve Argonianlar insanlarla üreyemiyor, ilk ejderdoğan bir insandı, yani galiba Argonian ya da Khajiit olması mümkün değil. Tabi Akatosh'un işi belli olmaz :p

Bu arada @mertusta ben dünden beri vikideki ''ırklar'' bölümüne giremiyorum 404 veriyor.
[+] Prophet isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
#15
Şarkıda bile hem Ejder, hem Men diyor. Zorlamayalım bence Cheesy

Beyler, şimdi şöyle bir şey de var Dragonbornluğu tetiklemek için Shezarrinelik de lazım. Miraak'a bakın, kendi başına Dragonborn, bir baltaya sap olamamış. Aynı şekilde boş boş oturan, kahramanlığı bırak, İmparatorluğu batıran Dragonbornlar da çok. Ama mesela Wulfharth'a bakın, Tiber Septim'e bakın, Last Dragonborn'a bakın hep bunlar Shezarrine + Dragonborn. Yani burada Elf veya başka bir ırk yaparsanız çok mantıksız olur.
[+] Diist Kiin isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi