Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

İşsizlikten Bütün Morrowind'i Gezdim
#1
Başlıkta da belirttiğim gibi, işsizlikten bütün  Morrowind'i gezip o kahverengi haritayı tamamladım. Bilmeyenler için söyleyeyim, harita siz o bölgelerden geçtikçe renkleniyor. Muhtemelen Google'dan aratarak aynısını bulabilirsiniz ama olsun, bunu ben yaptım. Smile Bütün görevler bittikten sonra aradaki boşlukları kapamak için 2 saat hoplaya hoplaya tüm haritayı dolaştım.

[Resim: 3E3D69653F0DF0B2FBC97E2DED34BFD1DB8D560E]
#2
Takdire şayan bir çalışma. :tebrik Morrowindde görev sayısı mı az, tüm görevleri bitirmişsin?
#3
(08.09.2014, Saat: 15:02)shooter date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Takdire şayan bir çalışma. :tebrik Morrowindde görev sayısı mı az, tüm görevleri bitirmişsin?

Bitti işte, bir aydır falan oynuyordum. Pek rp yapar gibi oynamadım, ayağımda hızı 200 artıran çizmeler vardı, dere tepe zıplaya zıplaya bitirdim, artık başka bir oyuna bakmak istiyorum, ileride usulüyle bir daha bitiricem. Smile
#4
Imparatorluk gorevlerini, mages guild, temple gorevleri, morag tong, tribunal, fighters guild vb. hepsi bitti mi ? Shocked
#5
(08.09.2014, Saat: 15:31)Arif Septim date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Imparatorluk gorevlerini, mages guild, temple gorevleri, morag tong, tribunal, fighters guild vb. hepsi bitti mi ? ShockedBlades
Fighters Guild
Thieves Guild
Mages Guild
Morag Tong
Imperial Legion
Imperial Cult
Tribunal Temple
House Hlaalu
Ashlanders

Bu bütün factionlarda ulaşılabilecek en üst rütbeye kadar çıktım. Ayrıca Tribunal ve Bloodmoon dlclerindeki ana görevler, East Empire Company görevleri bitti, oyundaki bütün misc questleri de UESP'den arayıp bularak bitirdim, pişmanım o yüzden, keşke kendim keşfetseymişim. Yapmadığım tek olaylar diğer iki Great House'a zaten katılamıyorsun, bir de vampir olmadğım için vampir klanlarına da katılmadım. Bütün bunları yaptıktan sonra haritayı tamamen gezip açtım işte. Bir ara da girip bütün Npcleri öldürmeyi planlıyorum save'in bir kopyasını aldıktan sonra.
#6
Morrowind'in bir güzel yanı daha ölümsüz npc yok. Smile
#7
Harita dünya haritasından farklı ama ?[Resim: planet_nirn___geographical__v1__by_hori873-d6h6l4u.png]
#8
(08.09.2014, Saat: 17:17)Weltkrieg link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Harita dünya haritasından farklı ama ?[Resim: planet_nirn___geographical__v1__by_hori873-d6h6l4u.png]

Evet onu bende farkettim ve soracaktım, Cheesy Bölgenin belli bir kısmında mı geçiyor yoksa?
#9
Vvardenfell adasında geçiyor diye biliyorum ben
#10
Yanardağın olduğu yerde geçiyor sadece. Yani bütün Morrowind topraklarını kapsamıyor.
#11
Morrowind oyunu Vvardenfell adasında geçiyor, Tamriel kıtasındaki Morrowind topraklarına ek paketleriyle gidiyorsun. ESO'da ise tam tersi var, Vvardenfell'e gidemiyorsun, anakıtadaki Morrowind topraklarında geçiyor oyun.
#12
Linkler kurbağa olmuştu, düzelttim.
#13
(08.09.2014, Saat: 17:43)mertusta link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Morrowind oyunu Vvardenfell adasında geçiyor, Tamriel kıtasındaki Morrowind topraklarına ek paketleriyle gidiyorsun. ESO'da ise tam tersi var, Vvardenfell'e gidemiyorsun, anakıtadaki Morrowind topraklarında geçiyor oyun.

"  Tamriel kıtasındaki Morrowind topraklarına ek paketleriyle gidiyorsun. " derken, hangi oyunu baz aldın?
#14
(07.03.2016, Saat: 19:35)Folcred link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "  Tamriel kıtasındaki Morrowind topraklarına ek paketleriyle gidiyorsun. " derken, hangi oyunu baz aldın?
Morrowind'in Tribunal dlcsinde Mournhold ve Clockwork city'e gidiliyor.