Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

İtfaiyeci Rehberi
#1
resimHikaye: Karakterimiz ilk yıllarını anne babasını hiç tanımadan bir yetimhanede geçirmiş, küçük yaşlarda Imperial bir aile tarafından evlat edinilip büyütülmüştür. Yeni çocuklarına öz evlat gibi muamele eden aile sayesinde karakterimiz aile şefkatini tatmış, ancak bir gün haydutların yaşadıkları çiftliğe saldırmasıyla mutluluk sona ermiştir. Ev yanmış, aile yanarak ölmüş, bir tek karakterimiz kurtulmuştur. Karakterimiz Dark Elf olması münasebetiylen alevleri kontrol edebilmiş, haydutların hepsini öldürmüş ve bundan sonra bir daha ateşi kontrol etmemeye and içmiştir. Hayatını Tamriel'deki yangınları söndürmeye adamıştır, ateşten nefret etmektedir.

Irk: Dark Elf (Niye? Hikaye öyle diyor.)

resimYetenekler

Destruction: Sadece frost büyüleri kullanılacak, frost büyülerinde usta olunacak.

Alteration: Büyü direncinin ateşe karşı da direnç sağlaması sebebiyle magic resistance perkleri verilmeli. Yangınlarda ateşten korunabilmek lazım. Ayrıca yangın çıkaranlarla savaşırken kendine yapay zırh oluşturabilmeli.

Enchanting: Karakterin yangınları söndürmek için daha çok frost büyüsü yapabilmesi lazım, bu da daha fazla magicka demek. Magickayı artıran, magicka yenilenme hızını arttıran efsunlar önemli.

Conjuration: Tek başına söndürülemeyecek yangınlarda Frost Atronach çağırmak yararlı olabilir.

resim

Alchemy: Yine ateşe karşı direnci arttıran, magicka dolduran iksirler yapılabilir.

Yeter bu kadar.

Oynanış Tarzı

Nerede bir Fire Mage, Flame Atronach, herhangi bir ateş büyüsü yapan yaratık varsa tepesine binilecek, frost büyüleriyle ayar verilecektir. Ejderhalar görüldükleri yerde yok edilmelidir, frost tipi ejderhalardan kaçılmalı onlara saldırılmamalıdır. Bunun dışında karakter silah kullanmamalı, buz gibi nefesine güvenmelidir. W.A.T.E.R modunu yüklemek mantıklı olabilir, çünkü water su demek, itfaiyeci ne kullanır, su. Demek ki bu modu yüklemek mantıklı olabilir. İtfaiyeci insanları kurtarmalı, darda düşene yardım etmelidir. Vampir kurtadam tayfasıyla iş yapmamalıdır. At sahibi olmalı, yangın durumlarında Skyrim'in her yanına hızlı ulaşabilmelidir.
#2
değişik bir rehber olmuş bu Cheesy
#3
Troll rehberlerim sheqil önümden cheqil.  Big Grin
#4
Ellerine sağlık senin söndüreceğin daha büyük yangınlar var Cheesy.Ama ben Realistic Water Two'yu tercih ediyorum onu ne yapacağız Cheesy.
#5
(02.09.2015, Saat: 13:02)TrueNordsNever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ellerine sağlık senin söndüreceğin daha büyük yangınlar var Cheesy.Ama ben Realistic Water Two'yu tercih ediyorum onu ne yapacağız Cheesy.

İkisini de yükle. Smile
#6
Sneak Tools Modunu Kullanmayı Unutmayın Bowunuzla Hemen Söndürebilirsiniz Klavyene Sağlık Smile