Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

İyi ki Doğdun Morrowind!
#16
Steam kayıtlar 29 Nisan diyor. Wikia ise 1 Mayıs diyor. 2 sene önceki mesajımı gördüm de keşke öyle büyük bir söz vermeseymişim. Ama gelişti İngilizcem. Artık iki sene sonra tekrar bakarım bu mesajıma.
#17
EFSANE bir yaşına daha girdi. İyiki varsın MORROWİND. Smile
#18
Oynamadığımız için bilmiyoruz nasıl bir şey ama.. çoğu kişinin gönlüne taht kurduğuna, kendine hayran bıraktığına göre gayet hoş başarılı bir yapımmış. Kutlu olsun bakalım doğum yılı.

Resimde hoş, o arkadaşlar toplanmış bir araya kanki kanki bu güzel iş çıkmış ortaya demek Smile Çok keyifli ve stresthen uzak bir meslek gibi gözüküyor. Ortam hoş Smile Keşke herkesin işi böyle keyifli olsa Tongue


------
Düşünsenize, odanda masanda oturuyorsun. Arkadaş geliyor ejderdoğanı çizmiş sana sunuyor. Bakıyorsun hmmm.. şurasını pek beğenmedim ama iyi olmuş iyi. Eline sağlık kanka faalan..
Kahvesinden bir yudum alıyor. RP yapar gibi hikayeyi yazıyor masasında. Sonra diğerlerine hikaye sunuluyor onlar okuyor yorumluyor tartışıyorlar şöyle yapalım böyle yapalım falan.
Hep bi böyle ortam sakin tatlı. Herkes aynı kafa, herkesin kendi alanı var kendi işini yapıyor ve birbirlerine şöyle böyle yönlendiriyorlar. Ortaya güzel bir oyun çıkıyor.

Tatlış meslek yani.

------
Kimi insan var. Kepçe operatörü Cheesy Sabah akşam önünde bir çıbık. Vites, oynayıp duruyor. Toprağı oradan al oraya dök. Oradan al buraya dök. Öyle işte yani.. Genelde meslekler stresli ve sıkıcı olur Cheesy İnsan iş saatini bitirip bir an önce ev ortamına atılmaya bakar. Mesleğin böyle olduğunu düşün.. Ofisten çıkmazdım ben şahsen. 7/24 çalışırdım. No sıkıntı.

----
Kimi insan var. İlkokul sınıf öğretmeni. Haftanın 5 günü saatlerce, küçücük veletlerle. 10 saniye bile susmayan veletlerle.. Tiz tiz sesleriyle vidi vidi vidi vidi vidi vidi. Tekine otursana yavrucam der, zorla otutturur. Diğeri fırlar o dolanmaya başlar. iiiiiiiii iiiii =D Zor iş. Kadın iş saati bitsede evime gitsem diye hayallar kuruyordur.
#19
İyiki Morrowind reyiz. Şuraya güzel bir Balmora manzarası koyayımda gönlümüz açılsın. Cheesy

İçeriği GösterSpoiler:
[+] LichKing isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
#20
Oha 9-10 yaşımda ingilizce öğrenmiştim ben bu oyunla, yaşlanıyoruz be Cheesy

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[+] GrayWolf isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi