Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Ka Po' Tun İşgali
#1
Hepimiz biliyoruz bu adamlar geldi Tsaescileri yendi. Tosh Raka gelip çıkarma yapsa, zaten iç savaş var, 30 yıl önce Büyük Savaş olmuş. Kim alırdı acaba? Ama Tsaescilerin "Dıreygınboorrrnnn!" deyip power-up ile... Şaka şaka bir dışkı yapamazlar. Sizin görüşleriniz neler?
#2
Hangi yıldan bahsediyorsunuz, Ben Dördüncü Çağ'da Tsaescilerin geldiğini hiç duymadım.
#3
(07.09.2016, Saat: 22:49)Folcred link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hangi yıldan bahsediyorsunuz, Ben Dördüncü Çağ'da Tsaescilerin geldiğini hiç duymadım.

Ka Po' Tun ırkı. Khajiitlerden daha iri, kaplanımsı, Tsaescilere düşman Akavirli bir ırk. Tsaescileri yendikten sonra Tamriel'i işgal planlarına başladılar.
#4
Ka'Po'Tun Irkının bizim varlığımızdan haberdar olma kısmı biraz karışık aslında Uriel'in Akavir'i işgali sırasında haberleri veya bizim diyarlarımıza gelen gözcüleri olabilir? İşgal ederlerse Tamriel tekrar İnterregnum'a döner söylemedi deme.
#5
Şahsi düşünceme göre 6. oyun bunun üzerine olacak. Tsaescilere yenildi koskoca İmparatorluk. Tsaescileri yenen bu adamlar neler yapar. Zaten Tosh Raka bunların Tanrısı ve kralı. Ejderha, kaplan karışımı birşey olduğu söyleniliyor. Alduin gibi Akatosh'ın evladı çıkarsa hiç şaşmam.
#6
Öyle bir şey olursa, Tamriel'i dışkı götürür.