Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

KAYIT
#1
Katılım için @Mehfir @bradge @savasciturk @ImBishop  @akers  @mrsolak80 @I3ugRa a ulaşa bilirler pm atarak davet isteyebilirler veya  https://discord.gg/xJEFqHm discord adresimizden direkt katılım sağlaya bilirler.

Guildimizde  1 lvl den itibaren kayıt kabul edilmektedir.

-Düzenli Grind
-Yeni başlayanlar için yardım
-Düzenli Trial
-Gold farm
-Çeşitli ödül etkinlikleri yapılmaktadır.
-Guild trader
-YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN CRAFT
-Aktif Discord kanalı
#2
Merhaba. Oyuna yeni başlamış bulunmaktayım. Oyun hakkında bilgim yok. Herhangi bir dlc almadım fakat almayı düşünüyorum. Ortalama online sürem 4-5 saat kadar. Guild alımı hala devam ediyor mu ? ciddi oyun hakkında bilgi verebilecek ve sorularımı cevaplayabilecek yardımlaşmaya önem veren bir guild aramaktayım.

Dosmrs karakter adım
#3
(25.06.2018, Saat: 18:34)tafarik88 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba. Oyuna yeni başlamış bulunmaktayım. Oyun hakkında bilgim yok. Herhangi bir dlc almadım fakat almayı düşünüyorum. Ortalama online sürem 4-5 saat kadar. Guild alımı hala devam ediyor mu ? ciddi oyun hakkında bilgi verebilecek ve sorularımı cevaplayabilecek yardımlaşmaya önem veren bir guild aramaktayım.

Dosmrs karakter adım

oyuna yeni basladiysan dlc direk almana gerek yok bence ama sana kalmis.ana hikayeyide direk bitirme derim.zorlugu ilk defa oynadin icin normalde kalsin alistikca zora cekersin istersen.oyun hakkinda hikaye ogrenmek istersen lore ögrenmen oyuna dahada hakim olmani da saglar
#4
merhaba id @Witchjester guilde alım var mı ?

merhaba id @Witchjester guilde alım var mı ?
#5
S.a arkadaşlar ben de oyuna yeni başladım sayılır.Yalnız oynamak çok sıkıcı ve takıldığım yerlerde yardım bulmakta çok zorlanıyorum bu sebeple guild arıyorum.Şuan için online sürem uzun fakat tez yazma dönemine gireceğim için maalesef dönem içinde bir miktar süreyi kısaltmak durumunda kalacağım. Durumum bu sizin şartlarınıza da uyuyorsa guilde dahil olmak istiyorum.