Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Kırsakalların Eğitimi
#1
Bildiğiniz üzere kırsakallar uzun süre boyunca thu'um gücünü anlamak için meditasyon yapıyorlar ve eğitim alıyorlar.
Benim aklıma takılan şey ise bunları kim eğitiyor? Skyrim'de kırsakalların yanında hiçbir öğrenci görmemiştik. Buna göre kırsakalların geleceği nasıl devam edecek?
#2
Ulfric mesela Kırsakalların öğrencisiydi fakat ülkem için savaşmam lazım deyip dağdan indi. Yani Kırsakallar arada sırada çocukları alıp eğitiyorlar. Yelçağıran'dan beri eğitilmekte olan Kırsakallar var. Balgruuf da öğrencileriydi galiba. Ulfric eğitimine devam etse Greybeard olacaktı kısaca.
#3
Bu Kırsakallar sanırım ölümsüz.  Undecided
#4
(11.09.2016, Saat: 16:09)Folcred link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu Kırsakallar sanırım ölümsüz.  Undecided
Yelçağıran'ın kemikleri sızladı...
#5
Adamlar kutsanmış, uzun yaşıyolardır olum belki? Yelçağıranın ne zaman öldüğü bilinmiyor zaten.  Big Grin
#6
Yetim çocukları alıp eğitiyorlardır. Lakin hiç aklınıza gelmiyor mu " Bunlar evlenmiyorlar mı ? ? diye
#7
(11.09.2016, Saat: 16:38)darkpheonix link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yetim çocukları alıp eğitiyorlardır. Lakin hiç aklınıza gelmiyor mu " Bunlar evlenmiyorlar mı ? ? diye
Ulfric yetim mi?  kahve
#8
Değil. Babası Markarth Olayında ölmüş.
#9
(11.09.2016, Saat: 17:05)Folcred link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değil. Babası Markarth Olayında ölmüş.
Yetim değil sonuçta Cheesy
Ne zaman ölüyordu babası?
#10
178-176 gibi sanırım. Sonra hapisten çıkıp Windhelm'e dönüyor.
#11
(11.09.2016, Saat: 17:08)Folcred link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 178-176 gibi sanırım. Sonra hapisten çıkıp Windhelm'e dönüyor.
Sonuç olarak yetim olayını eledik Cheesy Nasıl seçiliyor bunu tartışmak lazım. En son Tiber Septim'i bizi çağırdıkları gibi nidayla çağırmışlar. Ne diyecekler bizim oğlanı Grey Beards'e verelim bu sene diyecek halleri yok Cheesy
#12
(11.09.2016, Saat: 17:10)Galip Sarp Erdi link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonuç olarak yetim olayını eledik Cheesy
Bir dk bir dk Ulfric'i baz alıp genelleme yapamazsınız. Kırsakalların anladığım kadarıyla ailesi yok ! Ne babası ne anası ne eşi ne de çocukları var. Onları da geçtim bunların akrabası var mı merak ediyorum. Yani dağın tepesinde yaşayacaksın aile falan aşman lazım bunları. Eee kimse ailesini bırakıp dağın başına çıkar mı ? Çıkmaz. Ulfric çıktı ama indi sonuçta. Bence Ulfric sonrasında buna daha fazla önem vereceklerdir.
#13
(11.09.2016, Saat: 18:14)darkpheonix link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir dk bir dk Ulfric'i baz alıp genelleme yapamazsınız. Kırsakalların anladığım kadarıyla ailesi yok ! Ne babası ne anası ne eşi ne de çocukları var. Onları da geçtim bunların akrabası var mı merak ediyorum. Yani dağın tepesinde yaşayacaksın aile falan aşman lazım bunları. Eee kimse ailesini bırakıp dağın başına çıkar mı ? Çıkmaz. Ulfric çıktı ama indi sonuçta. Bence Ulfric sonrasında buna daha fazla önem vereceklerdir.
6. oyunda Master Boris'in gayrimeşru oğlu olabilme ihtimalini de eledik Cheesy
#14
Ya şimdi bu adamlar ömürlerini bu thum gücünü öğrenmeye veriyor ya, peki red mountain savaşındaki nordların thum kullanıcısı ordusu yok muydu? Böyle ordu kurabilcekken neden sırf 5-6 kişi var şu anda skyrimde? Ayrıca bu draugr'lar ne ara öğreniyo bunu??
#15
(12.09.2016, Saat: 13:04)MehrumEfendi link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ya şimdi bu adamlar ömürlerini bu thum gücünü öğrenmeye veriyor ya, peki red mountain savaşındaki nordların thum kullanıcısı ordusu yok muydu? Böyle ordu kurabilcekken neden sırf 5-6 kişi var şu anda skyrimde? Ayrıca bu draugr'lar ne ara öğreniyo bunu??
Öyle öğrenmek istemiyolar ve Thu'm öle abartılı bir güçte değil. .D Fazla güçleri varda gene abartılı değil yani Thu'm kullanan Nord ordusunu yenen Dunmer ordusu var. Big Grin