Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Lejyon bug
#1
Lejyon görevlerini az önce bitirdim ve galiba son görev den sonra biri öldüğü için barış getirme görevi gitti ismini vermicem oynamayan varsa spoiler olmasın işte o öldü şu barış için şunlarla konuş görevi gitti ve direk ejder çağırma görevi geldi bu soruma cevap verirseniz sevinirim her neyse lejyon görevleri bitti ana göreve devam edim derken fark etim hagvay yada hegar ismini tam hatırlamıyom o kaleleri ele geçirmemize yardım eden askerler den biri fedai gibi peşime takılmış konuşunca etkileşime giremiyoruz ölmüyor ama peşimden ayrılmıyor kod ile öldürsem ilerde bug olur diye korkuyom ne yapmam lazım ?
#2
(01.11.2017, Saat: 20:56)Esad BUM BUM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lejyon görevlerini az önce bitirdim ve galiba son görev den sonra biri öldüğü için barış getirme görevi gitti ismini vermicem oynamayan varsa spoiler olmasın işte o öldü şu barış için şunlarla konuş görevi gitti ve direk ejder çağırma görevi geldi bu soruma cevap verirseniz sevinirim her neyse lejyon görevleri bitti ana göreve devam edim derken fark etim hagvay yada hegar ismini tam hatırlamıyom o kaleleri ele geçirmemize yardım eden askerler den biri fedai gibi peşime takılmış konuşunca etkileşime giremiyoruz ölmüyor ama peşimden ayrılmıyor kod ile öldürsem ilerde bug olur diye korkuyom ne yapmam lazım ?

Bug olmuş. Son güncelleme ile oyuna +3 bug eklendi. Artık görev bitince Hadvar peşinizden ayrılmıyor.

Kod ile öldür bence artık onla işin yok çünkü.
#3
Kim bilir daha ne buglar gelecek oyuna. Abi oyunu düzeltmek için update edersin afedersin içine etmek için değil. Bira şişelerinin alınmaması ve çoğu itemin envanterde gözükmemesi...