Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Leveling Buildleri ( Magicka ve Stamina )
#46
(26.11.2016, Saat: 13:25)Jzargo link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki end game de ayrıca stamsorc ile tanklayabilme imkanım var mı? Tabi ki bir stamina dk gibi tanklamayı ummuyorum ama nette sorc ile tanklayanlar görmüştüm. Şu an ki güncellemerle tanklamanında mümkün olduğunu düşünüyorum 1h/s kasarak. Sen ne düşünüyorsun bu konuda  dostum?

Sorc ile tank oynamak çok basit ancak senin de dediğin gibi bir DK kadar olamaz . DK'nın takıma sağladığı korumayı sağlayabilen başka bir class yok . Ayrıca tek karakterde hem tank hem DPS oynamak baya sıkıntılı bir iş . Eğer tank da oynamak istiyorsan başka bir karakter açmanı öneririm .
#47
(26.11.2016, Saat: 15:41)LiofaTR link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorc ile tank oynamak çok basit ancak senin de dediğin gibi bir DK kadar olamaz . DK'nın takıma sağladığı korumayı sağlayabilen başka bir class yok . Ayrıca tek karakterde hem tank hem DPS oynamak baya sıkıntılı bir iş . Eğer tank da oynamak istiyorsan başka bir karakter açmanı öneririm .
Tamam çok tesekkur ederim verdigin bilgiler için. Dedigin gibi tank için başka bir karakter açmak lazım onu da zaten şimdilik düşünmüyorum.
#48
Merhabalar,

Oyuna yeni başladım, eş dost tanıdık olmadığından solo oynayacağım oyunu neyseki quest yapmayı seviyorum. Build olarak aradığımda şu aşağıdaki build'i buldum. Bu mantıklı bir build mi yoksa karakteri silip baştan mı açayım?

http://deltiasgaming.com/eso-magic-night.../#Leveling
#49
(02.12.2016, Saat: 09:49)Epool link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar,

Oyuna yeni başladım, eş dost tanıdık olmadığından solo oynayacağım oyunu neyseki quest yapmayı seviyorum. Build olarak aradığımda şu aşağıdaki build'i buldum. Bu mantıklı bir build mi yoksa karakteri silip baştan mı açayım?

http://deltiasgaming.com/eso-magic-night.../#Leveling

Tek başına quest yapmak istiyorsan istediğin gibi oynayabilirsin . Oyunun mekaniklerini kavradıktan sonra görevleri çıplak bile yapabilirsin . Solo PvE çok kolay çünkü ESO'da . Şimdilik DPS buildleriyle falan uğraşmanı tavsiye etmiyorum . Nasıl oynamak istiyorsan öyle oyna . Bütün skilleri aç . Hepsi ne yapıyor öğren .

Eğer walkthrough gibi bir şey istersen tam zamanında geldin ^^ Bu akşam 7 gibi yayın açıyorum . Yeni karakter açıp görevleri yapacağım . Hem Walkthrough hem de Playthrough gibi olacak . Oyunun her noktasında elimden geldiğince tavsiyeler vermeye çalışacağım . Twitch linki imzamda var . İstersen gel , yeni oyuncular için çok yararlı olacak diye umuyorum . Hem ne kadar kalabalık olursak o kadar zevkli olur Cheesy Buradan da hangi classı görmek istediğini oylayabilirsin : http://www.elderscrollsturk.com/index.php?topic=12871.0
#50
Merhaba, seve seve takip ederim stream'i fırsat oldukça. Onun dışında nightblade benlik karakter genelde assassin tarzı favorim.
#51
Stamina dk ile ilgli bir şey soracağım. Molten armanents önermişsin ama o morph weapon damage vermiyor. Diğer morphu önermeme sebebin heavy attack damage bonus mu yoksa yanlış mı yazdın? Tam tersi magicka dk içinde igneous weapon önermişsin.
#52
(17.12.2016, Saat: 19:24)Jzargo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Stamina dk ile ilgli bir şey soracağım. Molten armanents önermişsin ama o morph weapon damage vermiyor. Diğer morphu önermeme sebebin heavy attack damage bonus mu yoksa yanlış mı yazdın? Tam tersi magicka dk içinde igneous weapon önermişsin.

Tekrar okursan , weapon damage için değil , ileride kullanacaksınız demişim Smile Heavy Attack Stamina DK gördün mü hiç bilmiyorum ama DK'nın Heavy Attack ile DPS yapanı bana göre daha sağlamdır . Bizim gruptaki Stam DK Heavy Attack buildi ile oynuyor . Ne zaman Rakkhat yapsak , 50k+ atıyor eleman . Light Attack kullananlar da aynı DPS'i yapabiliyorlar ama illa Shard atılacak yoksa Stamina sıkıntısı oluyor . Heavy Attack buildi ile oynayanlar aynı DPS'i (bazen daha fazlasını) staminası bütün combat boyunca fullken yapıyor . Tabi bunu doğru düzgün yapabilmek için Heavy Attack nasıl iptal edilir onu da bilmek lazım . Eğer merak edersen forumda o konuyla alakalı bir videolu rehber var .
#53
Warren sınıfı için güncelleme gelecek mi?
#54
(05.07.2017, Saat: 23:42)Hooly Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Warren sınıfı için güncelleme gelecek mi?

Yakın zamanda baştan aşağı güncelleyeceğim , şu an biraz eski . En geç bu hafta sonuna güncellenmiş olur .
[+] LiofaTR isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#55
Morrowind için güncellendi .
[+] LiofaTR isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
#56
Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited sabaha karşı indi, dün gece hazırlamış olduğun bu rehberi okudum. Tuhaf bir şekilde oyun gözüme bir korkunç gelmeye başladı lipsrsealed . Henüz başlama fırsatım olmadı daha hala rehberleri inceliyorum. Bu kadar şeyi bilmekte ayrı bir başarı tabi, rehber için teşekkürler. Keşke anlasaydım az biraz  Rolleyes