Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Loot Hakkında Soru
#1
Gençler ben betayı oynamama rağmen bu olayı pek test edemedim. Bazı kaynaklarda oyundaki sandıkların, maden ve malzemelerin lootlanmasında ilk gelen alır mantığı olduğu söyleniyor. Buna göre sonradan gelenler tekrar lootlayabilmek için respawn bekliyorlarmış. Bu olay doğru mudur? Yoksa herkesin loot'u farklı mı?
#2
Bu olay doğru. Bir Iron Ore var karşında diyelim. İlk kim kazmayı vurursa o elde ediyor.
#3
(22.02.2014, Saat: 21:33)mertusta link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu olay doğru. Bir Iron Ore var karşında diyelim. İlk kim kazmayı vurursa o elde ediyor.

Mantıksız değil mi, mesela küçük bir haritada bile en azından 100 kişiyi geçik kişi oluyor, bu bile kaynaklar açısından bayağı ağır bir sayı. Tek server var zaten, oyun betada olduğu kadar kalabalık olursa kimseye kalmaz o lootlar. :düşün
#4
Oyun betadayken denedim bende. Loot sistemi çok güzel olmuş bence hatta skillerlede geliştrilebiliyor. Örneğin iron ore gordugun o zaman yanına gidip ilk E tusuna basan alıyor ıron ore u ama skillerden verirsen sen daha uzaktan ve net görülebiliyor. Dıyelım baska bır oyuncu ıle aynı yaratıga daldınız, çok damage vuran loot u alır degıl. ikisinede loot cıkıyor yaratıga hatrı sayılır bır damage vurman yeterlı. Bunun harıcındekı butun lootları once gelen alır. Ve oyundaki lootlar oyunculara fazlasıyla yetıyor ben sahsen baya bi iron ore toplamıstım 3 4 farklı set yapacak kadar.
#5
Bir bakıma da iyi böylece rekabet ortamının doğmasını sağlar, herkes daedric armor ile gezmez ortalıkta.
#6
(22.02.2014, Saat: 21:55)azog link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oyun betadayken denedim bende. Loot sistemi çok güzel olmuş bence hatta skillerlede geliştrilebiliyor. Örneğin iron ore gordugun o zaman yanına gidip ilk E tusuna basan alıyor ıron ore u ama skillerden verirsen sen daha uzaktan ve net görülebiliyor. Dıyelım baska bır oyuncu ıle aynı yaratıga daldınız, çok damage vuran loot u alır degıl. ikisinede loot cıkıyor yaratıga hatrı sayılır bır damage vurman yeterlı. Bunun harıcındekı butun lootları once gelen alır. Ve oyundaki lootlar oyunculara fazlasıyla yetıyor ben sahsen baya bi iron ore toplamıstım 3 4 farklı set yapacak kadar.

Betada kimse daha oyunu bilmiyor ve keşfetme aşamasındalar. Herkes crafting öğrenip malzeme arayışına çıktığında yetecek mi bakalım? Ben de iron ore sayısını gayet yeterli buldum, ama benden başka da kazı yapan toplasan 3 kişi görmemişimdir. Kaç dakikada bir respawn oluyor bunlar, senden önce biri aldıktan sonra istersen bir km uzaktan gör, ne anlamı kalır ki?
#7
Abi crafting yapımı zaten cok kolay. Herkes bolca loot bulacak olsaydı herkes en iyi setlerle gezerdi.Loot bulunması bence zor olmalı yarış içinde olmalı herkes. Sen bir ore madeni buldugunda cok sevınmelısın boyle daha guzel RPG olur.
#8
Konu Açıklığa Kavuştuğu için

#Konu Çözülmüş Sorulara Taşınmış , Kilitlenmiştir.
#9
Konu Açıklığa Kavuştuğu için

#Konu Çözülmüş Sorulara Taşınmış , Kilitlenmiştir.